Web Analytics
More
  Reklāma

  Starlink globālā interneta plāna maksa būs 200 dolāru mēnesī

  Jaunākie raksti

  Starlink ir pārsaucis vienu no saviem iepriekšējiem lietošanas plāniem Starlink for RV (kas bija paredzēts atpūtas transportlīdzekļiem jeb mājām uz riteņiem) uz Starlink Roam. Tas nozīmē, ka lietotājiem ir iespēja saņemt interneta viesabonēšanu jebkurā pasaules vietā.

  SpaceX oficiālajā paziņojumā minēts, ka šis abonēšanas plāns būs pieejams tiem cilvēkiem, kuri daudz ceļo, īpaši uz vietām, kurās internets nav stabils vai nav pieejams. Līdz ar to ir cēlusies pakalpojuma cena, kas iepriekš maksāja 150 dolāru mēnesī, bet tagad tie būs 200 dolāri. Mūsu pusē maksa būs 230 eiro.

  Reklāma
  Advertisement

  Bet tie nav vienīgie ieguldījumi. Lai izmantotu Starlink Roam plānu būs jāiegādājas viens Starlink uztvērējs, kas maksā 599 dolāru. Taču lai internets būtu pieejams esot kustībā, piemēram, pārvietojoties busiņā, būs jāiegādājas papildu terminālis. Tas maksās 2500 dolāru, līdz ar to reālai Starlink interneta lietošanai kustībā būs nepieciešamas lielas investīcijas.

  Vēl viens ierobežojums būs tas, ka atrodotos citā reģionā ilgāk par diviem mēnešiem, kas nesakrīt ar sākotnējiem Starlink uzstādījumiem, nāksies mainīt adreses uzstādījumus. Tas saistīts ar to, ka interneta lietošana ir ļoti saistīta ar reģionālajiem uzstādījumiem un lietotāja atrašanās vietu.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  otfo
  18.03.2023 08:05

  microkink & starlink varetu but interesanta sinergija

  Reklāma