Web Analytics
More
  Reklāma

  Google Play pirms lietotnes lejupielādes informēs, ja tā var nedarboties korekti

  Jaunākie raksti

  Google Play lietotņu veikals saņēmis noderīgu uzlabojumu, kas, balstoties uz lietotāju datiem, informēs par to, vai potenciālajai lietotnei varētu būt kļūdaina darbība lejupielādējamā ierīcē.

  Informācija par šādām izmaiņām un uzskaiti Google Play veikalā parādījās pagājušajā gadā, bet šādi paziņojumi netika redzēti bieži, taču situācija sāk mainīties. Google ir izveidojusi algoritmu, kas nosaka, vai lietotne pārstāj darboties vai notiek tās sastingšana. Ja šāda situācija notiek 1% no visām ierīcēm, tad lietotne tiek uzskatīta par kļūdaini darbojošos.

  ReklāmaAdvertisement

  Taču interesantāks uzlabojums ir tas, ja šīs problēmas notiek 8% gadījumu konkrētajā ierīcē, Google Play veikalā parādīsies informatīvs paziņojums, ka lietotnes darbība var nebūt stabila. Lietotājam joprojām būs iespēja to lejupielādēt, taču Play veikals pats informēs par šādu problēmu.

  Izstrādātājiem ir pieejama informācija par to, kāpēc lietotne ir pārtraukusi darbību vai iepauzējusies. Līdz ar to ir iespējams to labot un samazināt kļūdaino darbības procentu, un atbrīvoties no šī paziņojuma par savu produktu.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma