Quantcast
More
  Reklāma

  Nokia nomaina logo, lai iezīmētu jaunu ēru

  Jaunākie raksti

  Nokia nomainījusi logo, lai sāktu nodarboties ar moderno filozofiju. Nokia tieksies realizēt trīs punktu plānu – atiestatīt, paātrināt un mērogot. Vai vismaz kaut kas uz to pusi, jo angliski šis skan – reset, accelerate and scale.

  Nokia logo, tāds, kādu to pazinām iepriekš, pastāvēja 60 gadus. Nokia atteikusies no zilās krāsas burtiem, to vietā nāk stilizēti modernie hieroglifi, kas jau iedzinuši stūrī tādus gigantus kā autoražotājs KIA.

  Nokia vadība norāda, ka uzņēmums vairs nav tikai telefonu ražotājs, bet gan biznesa tehnoloģiju uzņēmums. Man tas vēl arvien izklausās pēc korporatīvā bulšita. Vienlaikus gan jānorāda, ka Nokia grasās piedāvāt privātus 5G tīklus, kā arī aprīkojumu ražotņu automatizācijai, kas jau izklausās kaut cik sakarīgi.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  8 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Skābene
  28.02.2023 13:47

  AOCIA

  Pēča
  28.02.2023 15:58

  Cilvēku deģenerētība. Domājot, ka KIA logo savelk И ir taspats kas N. Un tad daudzi apmulsusi domā ka KN… -_- (facepalm) Man tādu domu pat nebija, varbūt vienkārši putins pietiekami nav iespaidojis? (un vispār no kirilicas И tulkojas, kā ee) Tad vēl saprastu par cīkstienu krievijas pusē cilveki meklētu kas ir ‘KEE’ auto brends … Bet cilveki izmantojot latīņu alfabētu vairs acīmredzot nespēj vairs ieraudzīt pareizo burtu! Un nepareizi lasa N(Latīņu alfabētā nav tāds И!!! Tad kā vispār var iedomāties ka tas ir N burts???) Kur vēl talāk?? Tad jau drīz sāks putrot X ar Y un ar ‘augstāko izglītības… Read more »

  Skābene
  01.03.2023 08:36
  Reply to  Pēča

  Cilvēks vai nu ir gudrs, vai nav, augstskolā gudrību nevar iemācīt!
  Ne ķīniešiem, ne korejiešiem alfabēta nav, viņiem nākas veidot uzrakstus ar kautkādiem eiropeiskiem ķiņķēziņiem, jo stulbie eiropieši normālu aziātu rakstību nesaprot. Kāds brīnums, ka viņiem mūsu rakstība arī ir kaut kādi ķiņķēziņi, kur N burtam vai K burtam pazūd viena strīpiņa, nav liela bēda, jo visi tie eiropiešu ķiņķēziņi tāpat izskatās līdzīgi. :)

  Guntars K
  01.03.2023 10:04
  Reply to  Pēča

  Es teiktu, ka tu jau arī īpaši neesi atpalicis no tiem, kuri lasa logo kā KN, jo kirilicā И ir i, nevis ee. :D

  Bet nu pēc fakta, tikai pamuļķi saskata tur KN un tādi paši pamuļķi, ka KIA ir kaut ko zaudējusi mainot logo. Pēc mana logo izskatās pat labāk nekā pirms.

  Biteme
  01.03.2023 10:18

  KIA – killed in action. Nejēdzīgs nosaukums neatkarīgi kā to raksta.
  Tā iet ar tiem starptautiskajiem tirgiem, kur vecais labais Pajero ir jāsauc citā vārdā, lai to varētu pārdot.

  Krotow
  01.03.2023 13:09
  Reply to  Biteme

  Pajero bija problēma tikai spāņvalodīgaijiem.

  Biteme
  01.03.2023 13:14
  Reply to  Krotow

  pasaulē visvairāk lietotā valoda, nekas nopietns.

  Krotow
  01.03.2023 14:12
  Reply to  Biteme

  Vairāk lietotā objektīvu iemeslu dēļ ir ķīniešu valoda. Spāņu valoda ir tikai nākamajā vietā ar 2x mazāku lietotāju skaitu.

  https://lingua.edu/the-20-most-spoken-languages-in-the-world-in-2022/

  Reklāma