Quantcast
More
  Reklāma

  Amazon darbiniekiem no 1. maija būs obligāti jāatgriežas birojos

  Jaunākie raksti

  Pandēmijas gadi bija lielisks veicināšanas faktors tam, lai liela daļa nozaru pielāgotos darbam attālināti, tomēr izskatās, ka vismaz daļa lielo tehnoloģiju uzņēmumu grasās atgriezties pie vecās kārtības ar darbu klātienē.

  Par šādām izmaiņām paziņojis Amazon izpilddirektors Endijs Džesijs (Andy Jassy). Uzņēmumā darbojas ne tikai pusotrs miljons darbinieku, kuri strādā noliktavās un piegādā sūtījumus, bet arī vairāki desmiti tūkstoši administratīvā personāla. Tagad tieši šai grupai trīs dienas nedēļā būs jāstrādā no ofisa.

  Kā redzams, tā nav pilna piecu darba dienu nedēļa, kurā būs jāstrādā no biroja, saglabājot saucamo hibrīdo darba modeli. Atgriešanās pie darba klātienē nav tieši saistīta ar darbinieku efektivitāti, bet gan kvalitātes uzlabošanu. Kā norāda Amazon CEO, tad šis darba modelis tiek izvēlēts tāpēc, lai veicinātu kolēģu komunikāciju, kas tālāk noved pie labākas sadarbības, inovācijām un uzņēmuma kultūras.

  Pēc pandēmijas periods, kad dzīve atgriežas ierastajā ritmā, ir izaicinošs lielajiem tehnoloģiju uzņēmumiem, kuri vēlas darbiniekus redzēt ofisos. Ļoti lielu pretestību pret šo ideju jau saņēmis Apple, un jautājums, cik gan silti šo ziņu uzņems Amazon darbinieki, jo informācija tikusi publiskota vien piektdien. Kā norāda līdz šim veiktie pētījumi, tad pagaidām nav pierādījusies korelācija starp to, ka darbs no mājām būtu mazāk efektīvs.

  AvotsGizmodo
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Usinss
  20.02.2023 10:35

  Diez vai tagad visi baigi pretosies. Pa pasauli klejo 85k+ tek uzņēmumu darbinieku, kuri labprāt ieņems to vietu, kuri nevēlēsies strādāt no biroja.

  bobis
  25.02.2023 14:46

  Un ja ne, pie sienas un nosaut?

  Reklāma