Quantcast
More
  Reklāma

  “Twitter” ir tik izmisis, ka platformā sāks rādīt kaņepju reklāmas

  Jaunākie raksti

  Arī 2023. gads “Twitter” nav sācies izcili un uzņēmums joprojām saskaras ar finanšu problēmām. Platformu pametuši daudzi reklāmdevēji, lielākoties no transporta un medicīnas jomām, tāpēc uzņēmums nolēmis mīkstināt savas reklāmu politikas nosacījumus. “Twitter” paziņojis, ka tagad savas reklāmas platformā varēs izvietot arī kaņepju produktu tirgotāji.

  Šīs izmaiņas “Twitter” padarīs par pirmo lielo sociālo mediju platformu ASV, kurā atļautas kaņepju reklāmas. Runājot par jaunajām izmaiņām reklāmu politikā, “Twitter” informējis, ka uzņēmums tagad ļaus reklamēt ar kaņepēm saistītu informatīvu saturu, kā arī ar kaņepēm saistītus produktus un pakalpojumus. Agrāk šāda satura reklamēšana “Twitter” bija aizliegta.

  Neskatoties uz to, ka kaņepju reklāmas tagad būs atļauto sarakstā, joprojām pastāvēs vairāki ierobežojumi, ko tādās drīkst attēlot. Piemēram, tirgotāji nevar tiešā veidā mudināt iegādāties produktu. Tāpat pastāv dažādi ar mērķauditoriju saistīti ierobežojumi, kas vairāk attiecas uz “Twitter” lietotāju vecumu un atrašanās vietu. Katrā ziņā paredzams, ka no kaņepju tirgotājiem būs liela aktivitāte, ņemot vērā, ka šādu produktu reklamēšana un mērķauditorijas sasniegšana kopumā ir ļoti sarežģīta un ierobežota.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  8 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Krotow
  17.02.2023 15:08

  Bija taču video kur Masks uzvilka kāsi. Ar to varēs sākt.

  Kombass
  17.02.2023 18:46

  Un kur probēma pāris “nevainīgiem” kāšiem gadā? 🧐

  Arčiņš
  18.02.2023 10:37
  Reply to  Kombass

  Visi narkaši sāk ar pāris nevainīgiem kāšiem. Nav dzirdēts, ka kāds sāk ar šprici.

  Kombass
  18.02.2023 12:44
  Reply to  Arčiņš

  Kādēļ uzreiz narkaš?
  Vairākās valstīs tas ir pilnīgi legāli.
  Tik pat labi musulmaņu acīs arī tu esi narkaš, jo esi pieskāries alkaholam…

  Krotow
  19.02.2023 19:19
  Reply to  Arčiņš

  Un kā vēl sāk. Laikam par morfīnistiem neesi lasījis. Sākās viss ar pirmā pasaules kara ievainotajiem, kuriem morfīnu špricēja kā pretsāpju līdzekli. Morfīns ir opiāts, nedaudz vājāks par heroīnu, taču pieradumu izraisa tāpat. Jau pēc kara bijušie zoļļi turpināja špricēties uz nebēdu un pieradināja arī citus. Heroīna sērga rietumos zināmā mērā cēlās tieši no morfīna lietošanas.

  Arčiņš
  20.02.2023 18:58
  Reply to  Krotow

  Diemžēl neesmu lasījis, bet būs jāpārlasa Remarks :) . Speciālisti tomēr mūsdienās stāsta ka viss sākas ar zālīti un liela daļa pie viņas neapstājās.

  Kombass
  20.02.2023 19:20
  Reply to  Arčiņš

  Jā cik dzirdēts arī Ilons un ļoti daudzi citi “miljonār/miljardieri” turpina durties, es gan personiski nevienu nepazīstu, bet par dzērājiem gan ir dzirdēts un redzēts., kā saka sliktam dejotājam arī pauti traucē un diemžēl šis teiciens atbilst patiesībai.
  Neesmu gan pētījis kā citas valstis nonāk līdz lapu tirgošanas legalizācijai. Domāju, ka Latvijā ar to būtu auzas.

  bobis
  25.02.2023 15:05

  Pasi pasludinaja likumu, kas maksa, tas pasuta muziku.

  Reklāma