Web Analytics
More
  Reklāma

  “Lego” izlaiž iespaidīgu “Gredzenu pavēlnieka” komplektu

  Jaunākie raksti

  Uz izcilām, populārām un ļoti veiksmīgām filmām balstītas izklaides iespējas ir ko vērts. Piemēram, aktīvākie Harija Potera fani jau metušies jaunās videospēles “Hogwarts Legacy” skavās, kas no pirmā skata šķiet patiešām saistoša. Tikmēr rotaļlietu ražotājs “Lego” iepriecinājis vēl vienas aizraujošas franšīzes “Lord of the Rings” (“Gredzenu pavēlnieks”) fanus. Uzņēmums prezentējis iespaidīgu, vairāk nekā 6000 “Lego” klucīšu komplektu, kas attēlo gleznaino elfu zemi Rivendellu.

  “Lego” jau vairāk nekā desmit gadus veidojis dažādus komplektus, kas attēlo “Gredzenu pavēlnieka” franšīzi. Tomēr jaunākais no tiem pārspēj visus iepriekšējos. Lietotājiem ir iespēja no 6167 klucīšiem salikt Rivendellu, kas ietver ne tikai gleznaino apkārtni, bet arī Frodo guļamistabu, lorda Elronda kabinetu, kā arī vietu, kur sapulcējās slavenā “Gredzena brālība”. Papildus tam komplektā ietilpst arī 15 minifigūras, kas atveido filmas tēlus, tostarp: Frodo, Semu, Mēriju, Pipinu, Legolasu, Gimli, Elrondu, Gendalfu, Aragornu u.c.

  Avots: Lego Group

  Jaunais “Lego” komplekts pārdošanā nonāks martā un būs nopērkams par 500 ASV dolāriem. To ieteicams iegādāties faniem un interesentiem, kuri sasnieguši 18 gadu vecumu.

  AvotsCnet
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma