Web Analytics
More
  Reklāma

  Arī “Yahoo” un “GitHub” paziņo par masveida darbinieku atlaišanu

  Jaunākie raksti

  Ziņas par masveida darbinieku atlaišanu kļuvušas teju par ikdienu. Ar šādiem plāniem nupat nākuši klajā uzreiz divi tehnoloģiju uzņēmumi – “Yahoo” un “GitHub”. “Yahoo” plāno atlaist 20% no darbaspēka, kas ietekmēs aptuveni 1600 strādājošo, savukārt “GitHub” paredzējis 10% strādājošo atlaišanu un turpmāk darbosies pilnībā attālināti.

  “Yahoo” izpilddirektors Džims Lanzone (Jim Lanzone) atklājis, ka darbinieku atlaišana nav tiešā veidā saistīta ar bažām par situāciju ekonomikā. Tas drīzāk bijis rūpīgi izsvērts lēmums, lai stiprinātu nerentablo “Yahoo for Business” reklāmas segmentu. Atlaista tiks apmēram puse šīs nodaļas darbinieku. Taču finanšu jomā kopumā “Yahoo” klājas tīri labi, uzņēmumam pērn gūstot 8 miljardus dolāru lielus ieņēmumus.

  ReklāmaAdvertisement

  Arī “Microsoft” piederošais “GitHub” paziņojis par masveida darbinieku atlaišanu. Uzņēmums plāno atlaist 10% no darbaspēka jeb ap 300 strādājošo. Papildus tam “GitHub” plāno slēgt visus savus birojus daļēji to retās izmantošanas dēļ un strādāt pilnībā attālināti. Tāpat uzņēmums kādu laiku nepieņems jaunus darbiniekus. Savu lēmumu “GitHub” pamatojis ar vajadzību “aizsargāt biznesa īstermiņa veselību” un vēlmi ieguldīt ilgtermiņa stratēģijā un izaugsmē.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Dindāls
  11.02.2023 10:43

  Yahoo bija peļņa? No kā?
  Viņu meklētājs neliecina par baigām ĪTē spējām.

  Reklāma