Quantcast
More
  Reklāma

  “Netflix” simtiem filmu un seriālu nodrošinās telpisko skaņu

  Jaunākie raksti

  Pasaulē vadošais video straumēšanas serviss “Netflix” jau dažus gadus testē telpiskās skaņas (spatial audio) atbalstu. Pērnā gada jūlijā uzņēmums to sāka izmēģināt ar dažām filmām un seriāliem, ieskaitot “Stranger Things”. Taču tagad “Netflix” šajā jomā nolēmis izvērsties krietni plašāk, nodrošinot jau vairākiem simtiem filmu un seriālu telpiskās skaņas atbalstu. Te gan uzreiz jānorāda, ka vismaz sākotnēji šī iespēja būs pieejama vienīgi “Premium” plāna abonentiem.

  “Netflix” informē, ka telpiskās skaņas atbalsts tagad ir pieejams vairāk nekā 700 filmām un seriāliem, tostarp tādiem populāriem skatāmgabaliem kā “The Watcher”, “Wednesday”, “Glass Onion: A Knives Out Mystery”, kuru saraksts tiks papildināts. Tie nosaukumi, kuri būs saņēmuši telpiskās skaņas atbalstu, no citiem būs atšķirami ar īpašu emblēmu. Taču, ja gribas vienkopus redzēt filmu un seriālu sarakstu ar telpiskās skaņas nodrošinājumu, “Netflix” meklētājā vienkārši jāieraksta frāze “spatial audio”.

  Lai sniegtu saviem “Premium” abonentiem šādu satura baudīšanas pieredzi, “Netflix” izveidoja sadarbību ar “Sennheiser”, kuras ietvaros izmanto “Ambeo 2-Channel Spatial Audio” tehnoloģiju. “Netflix” arī norāda, ka pilnīgāka telpiskās skaņas pieredze būs baudāma, ja lietotājs atradīsies ne pārāk tālu no televizora.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma