Web Analytics
More
  Reklāma

  Ķīnieši, iespējams, gatavo savu “ChatGPT” versiju

  Jaunākie raksti

  Nesen publicēts ziņojums liecina par to, ka Ķīnas interneta gigants “Baidu”, iespējams, gatavo savu mākslīgā intelekta čatbota “ChatGPT” versiju. Atklāts, ka šis risinājums, kuram pagaidām nav iedots nosaukums, tiks prezentēts martā un integrēts “Baidu” galvenajos meklēšanas pakalpojumos.

  Lai arī vairāki Ķīnas tehnoloģiju uzņēmumi jau strādā pie līdzīgiem mākslīgā intelekta risinājumiem, “Baidu” iesaistīšanās būtu globāli nozīmīgs brīdis šajā jomā, kurai ir tik milzīga ietekme uz virkni citu nozaru. Norādīts, ka “Baidu” ieguldījis ievērojamus līdzekļus savas mākslīgā intelekta sistēmas “Ernie” izstrādē, pie kuras uzņēmums strādājis jau vairākus gadus. Ļoti ticams, ka “Ernie” arī būs gaidāmā “ChatGPT” konkurenta pamatā.

  Mākslīgā intelekta čatbots “ChatGPT” tika izlaists vien pirms pāris mēnešiem, taču guvis galvu reibinošu popularitāti, kas tikai pieņemas spēkā. Šo risinājumu plaši izmanto jau daudzās jomās, ieskaitot žurnālistikā, kā arī to par lielisku rīku atzīst gan skolēni gan studenti. Taču kā ikvienam risinājumam arī “ChatGPT” ir savs pretinieku pulciņš, kas aktīvi strādā pie tā sauktajiem “Anti-ChatGPT” rīkiem, kas palīdz noteikt, vai konkrēto teksta daļu rakstījis AI čatbots.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma