Quantcast
More
  Reklāma

  Pēc cenu samazinājuma Ķīnā strauji pieaug interese par Tesla mašīnām

  Jaunākie raksti

  Elektroauto ražotājs Tesla Ķīnā nesen būtiski samazināja cenas Model 3 un Model Y un iepriekš vairākkārt ziņots par Tesla pieprasījuma kritumu Ķīnā. Ziņas no Ķīnas liecina, ka cenu samazinājums izsaucis lielu interesi klientos – Tesla centros vērojams krietni lielāks cilvēku skaits un saņemts liels pasūtījumu skaits.

  Kā vēsta “CnEVPost”, Tesla trīs dienu laikā saņēmusi 30 tūkstošus jaunu pasūtījumu, kas veikti pēc tam, kad mašīnām samazināta cena. Šīs ziņas gan nevaram uzskatīt par oficiālām, jo Tesla šādu informāciju parasti nekomentē. Tiek ziņots, ka pieprasījums strauji pieaudzis “otrās un trešās šķiras pilsētās.” Tātad, tā nebūs gluži Pekina vai Šanhaja, bet Ķīnā netrūkst lielu apdzīvotu vietu.

  Informācija par lielu piegādāto mašīnu skaitu pienāk no dažādām vietām visā Ķīnā. Viss gan nav rožaini – jau iepriekš ziņots, ka Tesla klienti Ķīnā, kas savu auto pasūtīja gada nogalē, tieši pirms cenu samazinājuma, par to nav sajūsmā un protestējuši pret ražotāja rīcību. Cenas samazinājums ir robežās no 5 līdz 13 procentiem un protestējošie klienti bija neapmierināti, ka Tesla ar dažādām iniciatīvām aicināja viņus pirkt mašīnu pašā gada nogalē, kad 2023. gada pirmajās dienās ražotājs veica būtisku cenu samazināšanu un pagaidot burtiski pāris nedēļas, klienti būtu ieguvuši labāku cenu. Tesla paziņojusi, ka ražotājs neapmierinātajiem klientiem nesniegs nekādas kompensācijas.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  5 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Skābene
  12.01.2023 08:59

  Cik tad maksā jauna tesla Ķīnā un cik Eiropā?

  Čiekurs
  12.01.2023 12:35
  Reply to  Skābene

  Nu, Eiropā maksā dahuja, taču Ķīnā mazākdahuja.

  Elektriķis
  12.01.2023 13:58
  Reply to  Čiekurs

  Var jau bļaustīties par dārdzību, bet par tādu naudu kādu prasa Tesla, nevar dabūt nevienu citu EV, kuram būtu tāda jauda un nobraucamais attālums no vienas uzlādes. Komforts un mīkstumi salonā ir cita lieta, lai gan sēdpozīcija Teslā arī ir laba.

  Skābene
  12.01.2023 16:17
  Reply to  Čiekurs

  The starting price for the Model 3 was cut to 229,900 yuan ($33,427), from 265,900 yuan.
  Ir “Juaņi”, nevis “dahua”! :)

  Tā ir visai saprātīga cena.

  AC/DC
  14.01.2023 21:20
  Reply to  Skābene

  Stsrp citu, Eiropā un ASV arī jutami samazināja cenas.

  Reklāma