Quantcast
More
  Reklāma

  MSI Afterburner projekts uzskatāms par mirušu

  Jaunākie raksti

  MSI Afterburner ir visai zināms rīks, kas ļauj virstaktēt videokartes, kā arī MSI Afterburner kopā ar citām lietotnēm ērti rāda videokartes un procesora noslodzi, kadru skaitu sekundē un citu noderīgu informāciju, ko arī mēs esam iepriekš izmantojuši apskatos.

  Tā vien izskatās, ka MSI Afterburner vienīgais uzturētājs atrodas Krievijā, bet MSI diez vai drīkst ar viņu sadarboties. Aleksejs pats raksta, ka no MSI nesaņem naudu jau aptuveni 11 mēnešus.

  Mierinošā ziņa gan ir tā, ka nu jau visi vai gandrīz visi videokaršu ražotāji piedāvā līdzvērtīgas iespējas savās pavadošajās lietotnēs, kas arī vienlaicīgi atbild par RGB LED izgaismojumu un citām iespējām.

  Interesanti, ka MSI Afterburner ir pietiekami populāra lietotne, lai ļaundari to izmantotu savā labā, aplipinot MSI Afterburner instalācijas datni ar ļaunatūru.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Krotow
  13.01.2023 14:13

  Diez kas nav, jo Afterburner bija visjēdzīgakais universālais rīks veiktspējas attēlošanai reālā laikā. No otras puses vienīgais saprātīgais risinājums MSI būtu bijis to koderi savākt uz Taivānu. Ja tas neiet cauri – nu tad neko. Atliek cerēt ka pēdējo ejošo Afterburner vēl kādu laiku varēs izmantot.

  Reklāma