Quantcast
More
  Reklāma

  Nākamnedēļ Ķīnā tiks atvērts pirmais nacionālais NFT tirgus

  Jaunākie raksti

  Saskaņā ar vietējā ziņu dienesta “Sina News” 28. decembrī publicēto paziņojumu Ķīna nākamā gada 1. janvārī palaidīs savu pirmo NFT (non-fungible tokens) tirgu. Tas darbosies kā regulēta platforma un sekundārais tirgus, kur varēs tirgoties ar NFT, kuri jau iepriekš bija nonākuši publiskajā vai privātajā piedāvājumā un nu tiek pārdoti otrreiz.

  Papildus NFT tirdzniecībai platforma, kuras izveidē roku pielika arī Ķīnas tehnoloģiju birža, atvieglos ar digitālajiem aktīviem, šajā gadījumā ar NFT, saistīto autortiesību tirdzniecību. Projekta mērķis ir regulēt un mazināt spekulāciju apmērus, kādi vērojami sekundārajos NFT tirgos.

  Tikmēr Ķīnas vadošais digitālo aktīvu un metaversa attīstības eksperts Yu Jianing norādījis, ka uzraudzības un regulējuma ziņā digitālie aktīvi ir jauns uzņēmējdarbības veids, tāpēc daudzas lietas attiecībā uz likumiem, noteikumiem un uzraudzības politikām vēl ir jāpilnveido. Salīdzinājumā ar intelektuālā īpašuma tiesībām un digitālajām autortiesībām digitālo aktīvu pareizā regulēšanā pastāv lielāki riski. Tāpēc Ķīnas jaunā NFT tirdzniecības platforma palīdzēs risināt šos jautājumus un dos iespēju aktīvāk regulēt nozares politiku.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Hašvaldis Blokčeins-Halvenings (HBH)
  30.12.2022 09:08

  heo cheng muan*

  * – mass adoption, vecīt

  Gundars
  30.12.2022 17:40

  Ķīna ieiet jaunā “attīstības”: spirālē. Iepriekš tirgoja, pieklājīgi sakot, štruntīgi ražotus dranķus. Tagad varēs tirgot vienkārši tukšu gaisu, pat štruntīgā kvalitātē ražot vairāk nevajadzēs.
  Ne velti pat bildi ar to ko tad tirgos pielikt nebija iespējams, kaut kādii klucīši ar nosaukumu tam tuikšajam gaisam.

  Reklāma