Web Analytics
More
  Reklāma

  Audio Technica piedāvā pārnēsājamu plašu atskaņotāju ar USB-C un Bluetooth

  Jaunākie raksti

  Audio Technica izziņojusi ļoti ierobežota skaita pārnēsājamu plašu atskaņotāju Sound Burger, lai svinētu uzņēmuma 60. dzimšanas dienu. Jau astoņdesmitajos gados bija iegādājama Sound Burger oriģinālā paaudze, bet nu būs pieejams arī modernāks plašu atskaņotājs.

  Audio Technica AT-SB2022 Sound Burger saņēmis litija akumulatoru, kas ļauj baudīt ierakstus gandrīz jebkur. Iebūvētais akumulators nodrošina 12 stundu darbību bez uzlādes.

  Sound Burger spēj atskaņot 33 un 45 apgr./min. plates, turklāt var izmantot Bluetooth 5.2 savienojumu, lai Sound Burger sūtītu skaņu uz modernu izklaides centru vai Bluetooth tumbiņu. Sound Burger izmanto Audio Technica ATN3600L adatu, kas nozīmē, ka šis atskaņotājs paredzēts reālai izmantošanai, nevis tā turēšanai plauktā.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Biteme
  03.11.2022 10:30

  Adata ir vecvecmātes gramafonam, šis ir kārtridžs, turklāt ļoti lēts – kā radīts audio suvenīram bez praktiska pielietojuma, izņemot zvaigžņu brīdi ballītē kur visi ierodas ar kādu plati no vecāku krājumiem.

  Plašu atskaņotāja makets nevar dot skaņu, kas nāk no atskaņotāja. Sāksim ar to, ka atskaņotājam ir stabili jāstāv uz stabilas virsmas, nevis jāžonglē uz nelielas virsmas. Par plastmasas korpusu un pārējo nav vērts runāt.

  digitalk
  03.11.2022 15:04
  Reply to  Biteme

  pārnēsājamā plašu rīve.

  Reklāma