More
  Reklāma

  Tet atver savu pirmo sadzīves tehnikas veikalu

  Jaunākie raksti

  Šodien, 17. novembrī, durvis ver pirmais Tet sadzīves tehnikas veikals, kas atrodas tirdzniecības centrā Spice Home. Digitālā iepirkšanās e-veikalos kļūst arvien iecienītāka, tomēr joprojām 42% iedzīvotāju tehnikas preces labprāt pērk veikalā uz vietas, un vairāk nekā trešdaļai ir būtiski pirms tehnikas iegādes veikalā saņemt konsultāciju, liecina Tet aptauja. Tādēļ Tet paplašina veikalu klāstu, atklājot līdz šim lielāko Tet veikalu, kur būs atrodams viss mājai vienuviet – gan mūsdienīga sadzīves tehnika un jaunākie televizoru modeļi, gan pieprasītāko mobilo telefonu un citu digitālo ierīču piedāvājums.

  Lai arī cilvēki savus pirkumus pārdomā arvien rūpīgāk, Tet pirmajos deviņos mēnešos ir izdevies kāpināt mazumtirdzniecības tehnikas apgrozījumu par 18%, salīdzinot ar attiecīgo periodu 2021. gadā. Tas panākts, pateicoties nepārtrauktai piedāvājuma klāsta paplašināšanai un klientu pieredzes pilnveidei. Tet pirmais sadzīves tehnikas veikals pircējiem ir pieejams ar vairākām jaunām tehnikas kategorijām, kuras klātienes veikalos līdz šim nebija pieejamas, piemēram, veļas mašīnas, ledusskapji un trauku mazgājamās mašīnas. Līdz ar to veikalā ir gandrīz visa mājām nepieciešamā tehnika – sākot ar iebūvējamo virtuves tehniku, beidzot ar skaistumkopšanas elektrotehniku un visā mājsaimniecībā izmantojamām ierīcēm.

  Veikala plauktos tirdzniecībā ir atrodami ilgi gaidīti produkti un pasaules elektroierīču zīmoli, piemēram, Miele izcili kvalitatīvā tehnika, Dyson preces ērtākai ikdienas sadzīvei, Microsoft Surface premium klases datori ērtākam darbam, mācībām un izklaidei un citi. Tāpat veikalā ir pieejama Samsung Device eXperience (DX) zona, kurā pārstāvētas ierīces un produkti, kas vienotas ekosistēmas ietvaros nodrošina labāko pieredzi lietotājiem.

  Lai arī veikals apmeklētājiem jau atvērts, svētki norisināsies visas dienas garumā! Šodien, 17. novembrī no plkst. 17.00 svētkus iegriezīs DJ Gustavito, savukārt Tet būs sarūpējis daudz un dažādu pārsteigumu pirmajiem veikala apmeklētājiem. Piemēram? Svētku atlaides Apple produkcijai!

  5 komentāri

  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  5 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Valdis
  17.11.2022 15:29

  Kāpēc valsts uzņēmums nodarbojas ar sadzīves tehnikas tirdzniecību?

  Kaspars Zivs
  17.11.2022 20:04

  Valsts kompānija nodarbosies ar veļasmašīnu tirdzniecību.
  It kā maz veikalu būtu.
  Kaut kur kā saka vOlga – čuhņā, to saprotu, jo privātajiem komersantiem nav ekonomiskā pamatojuma uzturēt veikalu.

  Kad valsts uztur kritisko infrastruktūru, vai pakalpojumus, vai veikalu kad nav ekonomiskā pamatojumuma un tas pilda tādu kā sociālo funkciju, kā bibliotēka, vai muzejs, tad skaidrs, bet kad valsts vēlās konkurēt ar privātajiem komersantiem tad tas ir saucams par konkurences kropļošanu.

  Biteme
  18.11.2022 20:42
  Reply to  Kaspars Zivs

  Manuprāt, par konkurences kropļošanu varētu saukt cenu dempingu vai likuma kārtā dotu priekšrocību izmantošanu, piem. gribi saņemt pasi – vispirms nopērc mikseri Tet veikalā. Vai jebkas no tā ir iespējams? Nedomāju vis. Vai Tet būtu jātirgo sadzīves tehnika? Gan jau tirgus visu noregulēs. Cilvēki neiepirksies veikalos, ja tie būs sliktāki par citiem.

  Taure
  18.11.2022 23:19
  Reply to  Biteme

  Lieta tāda, ka valsts kompānijai ir valsts garantijas piemēram kredīta saņemšanā un līdz ar to neierobežoti naudas resursi. Papildus paskaties kāds viņiem ir pamatkapitāls. Attiecīgi viņi var īrēt dārgāko un lielāko vietu kāda lielveikalā. Viņi var tirgot, visādās bezprocentu nomaksās, viņi saņem daudz lielākas atlaides no vairumtirgotājiem (attiecīgi gūst lielāku peļņu pārdodot pa to pašu cenu ko mazāks konkurents) utt. Attiecīgi viņi var atļauties arī ka veikals strāda pa nullēm vai pat ar zaudējumiem, jo vienalga tiek ir liela naudas plūsma, bet konkurentam tādos apstākļos javer ciet veikala un jaatlaiž darbinieki. Viņi labāk to naudu grūztu lai privātmājās būtu optika,… Read more »

  Hoske
  18.11.2022 20:31

  Nav nekas slikts, ja uzņēmums nodarbojas ar biznesu, neatkarīgi no tā kam tas pieder.
  Gan Zviedrijas, gan Somijas valsts, vai pastarpināti valstij piederoši uzņēmumi arī taisa biznesu (sevišķi ārvalstīs – tai skaitā – Latvijā).

  Reklāma