Quantcast
More
  Reklāma

  “TikTok” sāk plašāk testēt iepirkšanās funkciju

  Jaunākie raksti

  Oktobra sākumā jau rakstījām par to, ka video koplietošanas platforma “TikTok” nolēmusi paplašināties e-komercijas virzienā un lietotnē integrēt iepirkšanās funkciju “TikTok Shop“. Ņemot vērā, ka tuvojas “Black Friday” iepirkšanās trakums, kā arī Ziemassvētki, laikam nav labāks laiks gadā, kad šādas iespējas palaist. Uzņēmums ziņo, ka jaunā funkcija pagājušajā nedēļā testa režīmā tika palaista ASV, kur pirmie lietotāji jau var iegādāties kārotās preces pa taisno no “TikTok”.

  E-komercija un tirgošanās internetā patiesībā jau diezgan ilgu laiku bija “TikTok” fokusā. Uzņēmums iepriekš bija eksperimentējis ar “Shopify” iepirkšanās risinājuma integrāciju, taču gada sākumā beidzot nolēma sākt strādāt pie sava rīka.

  Pagaidām nav daudz informācijas par “TikTok Shop” testēšanu ASV. Tik vien zināms tas, ka atsevišķi lietotāji tikuši pie šīs funkcijas. Šeit gan jāpiezīmē, ka jauno iepirkšanās risinājumu “TikTok” līdz šim jau izmēģināja Lielbritānijā, Indonēzijā un vēl pāris Dienvidaustrumāzijas valstīs, kurām drīzumā varētu pievienoties vēl kāda.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma