More
  Reklāma

  “Instagram” modernizējis lietotnes tīmekļa versiju

  Jaunākie raksti

  Paralēli mobilajai versijai “Instagram” turpina strādāt un uzlabot arī lietotnes tīmekļa versiju. Pērn tajā beidzot tika pievienota iespēja publicēt saturu. Turpinot veikt izmaiņas “Instagram” tīmekļa versijā, uzņēmums izlaidis atjaunotu lietotāja interfeisu, kura izveidē izmantojis lielo ekrānu priekšrocības, lai labāk izvietotu sadaļas. Līdz ar to tīmekļa versija tagad būs vēl pielāgotāka lieliem ekrāniem.

  Kā redzams attēlā zemāk – opcijas, kas iepriekš atradās augšējā labajā stūrī – sākuma ekrāns, meklēšana, izpēte, ziņas, paziņojumi, iespēja pievienot jaunu ierakstu, lietotāja profils – tagad novietotas atsevišķā lielākā sānu joslā ekrāna kreisajā malā. Līdz ar to šīs sadaļas tagad ir pārskatāmākas un ļauj ērtāk veikt nepieciešamās darbības.

  Avots: Engadged

  Līdz manam datoram šie uzlabojumi pagaidām vēl nav nonākuši, taču tas īpaši neapbēdina, jo “Instagram” tīmekļa versiju atveru burtiski dažas reizes gadā, kad jāsagatavo šāda veida raksti. Taču pieņemu, ka tie, kuri aktīvāk izmanto “Instagram”, piemēram, influenceri, satura kopīgošanai dažkārt varētu izmantot arī lielos ekrānus.

  1 komentārs

  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  grh
  11.11.2022 12:31

  Man jau pāris nedēļas, ja ne mēnesi, ir šāds skats. Lasīju rakstu un nobrīnījos, kur tad jaunumi :D
  Palēnām laikam publisko lietotāju skaitu, kuriem tāda versija ir pieeejama.

  Reklāma