Web Analytics
More
  Reklāma

  Neste ievieš publisku elektro automobiļu uzlādes pakalpojumu Somijā, nākamgad plāno arī Latvijā

  Jaunākie raksti

  Neste savās degvielas uzpildes stacijās Somijā ievieš publiskas lieljaudas uzlādes (HPC) iespējas vieglajiem un vidējas kravnesības elektriskajiem automobiļiem. Ieviešot Neste MY Renewable Charging, uzņēmums papildina savu produktu un pakalpojumu portfeli Somijā, lai atbalstītu pāreju uz zemas emisijas transportu. Neste Latvija plāno ieviest elektro uzlādes Latvijā nākamgad.

  Apkalpojot gan uzņēmumus, gan patērētājus, Neste pirmās publiskās lieljaudas uzlādes stacijas no gadu mijas būs pieejamas Neste Hankasalmi Jari-Pekka un Neste Oulunbaari Maikkula degvielas uzpildes stacijās. Turklāt Neste mērķis ir līdz 2024. gada beigām atvērt vairākus desmitus jaunu ātrās uzlādes staciju Neste degvielas uzpildes stacijās visā Somijā. Neste Eiropas infrastruktūras savienošanas instrumenta ietvaros no Eiropas Savienības Alternatīvo degvielu infrastruktūras finansēšanas instrumenta saņēmusi trīs miljonus eiro sava publiskā elektrisko automobiļu uzlādes tīkla izbūvei.

  “Neste ar savu Neste MY Atjaunojamo dīzeļdegvielu atradusies priekšgalā ar transportu saistīto emisiju samazināšanā. Mēs turpināsim meklēt jaunas iespējas, lai atbalstītu mūsu klientus siltumnīcefekta izraisošo gāzu emisiju samazināšanā. Elektrisko automobiļu uzlādes iespēju piedāvāšana Neste klientiem Somijā ir dabisks turpinājums mūsu produktu un pakalpojumu attīstībai, jo ir nepieciešami dažādi risinājumi, lai samazinātu ar transportu saistīto izmešu daudzumu,” saka Neste degvielas uzpildes staciju tīkla Somijā tirdzniecības vadītāja Katri Taskinena.

  Neste pakalpojumu Neste Charging, kas ietver arī viedos uzlādes risinājumus, Somijā strādājošiem loģistikas uzņēmumiem un to apakšuzņēmējiem ieviesa 2022. gada februārī. Maijā Neste Porvo naftas pārstrādes rūpnīcā un uzņēmuma galvenajā mītnē Espo, Somijā, tika ieviesti pirmie darba vietas elektromobiļu uzlādes risinājumi. Jaunās Neste MY Atjaunojamās uzlādes stacijas ir izstrādātas, lai apmierinātu klientu vajadzības, un tās nevainojami iekļaujas Neste degvielas uzpildes staciju tīklā, kas visu savu elektroenerģiju iepērk no atjaunojamiem energoresursiem.

  “Jaunās Neste MY Atjaunojamās uzlādes stacijas atvieglo ceļošanu elektrisko automašīnu šoferiem, pateicoties to ērtajai atrašanās vietai, ērtiem karšu maksājumiem un uzlādes jaudai. Mūsu lieljaudas uzlādes stacijās vienmēr tiek izmantota augstākā līmeņa tehnoloģija, kuru var izmantot elektrisko automobiļu šoferi, jo īpaši sastrēgumstundās un intensīvas satiksmes laikā brīvdienās. Mums ir jānodrošina, lai lieljaudas uzlādes staciju pārklājums būtu pietiekams, ņemot vērā pieaugošo elektrisko automobiļu skaitu, un lai stacijās būtu pietiekama jauda vairākām automašīnām un vadītājiem vienlaikus,” saka Taskinena.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma