Web Analytics
More
  Reklāma

  Krītas Starlink interneta ātrums, tiks ierobežots datu pārraides apjoms

  Jaunākie raksti

  Starlink satelītu internets kļūst arvien populārāks, kā arī tam strauji paplašinās pieejamības reģioni. Bet diemžēl neizpaliek arī problēmas, jo krītas satelītu interneta datu pārraides ātrumi. Starlink šo problēmu vēlas vismaz daļēji novērst, ierobežojot datu pārraides apjomus.

  Starlink katru mēnesi lietotājiem dos 1 TB datu pārraides ierobežojumu, kas būs spēkā no 7:00 rītā līdz 23:00. Pārējos laikos interneta apjomi netiks ierobežoti. Pēc 1 TB datu apjoma iztērēšanas katrs nākamais gigabaits maksās 25 centus.

  Starlink norāda, ka šādi ierobežojumi varētu skart tikai 10% satelītu interneta lietotāju, pārējie lietotāji ērti jau šobrīd iekļaujas vēlamajos interneta datu tēriņos. Ierobežojumi stāsies spēkā no decembra.

  Starlink sākuma komplekts maksā 365 eiro, katru mēnesi par pakalpojumu maksāsi 60 eiro, kā arī Starlink paņems kādu grasi par iekārtu piegādi.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  4 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Usinss
  07.11.2022 10:56

  hmmm… Fiziku neviens nav atcēlis. Un fanboji ar putām uz lūpām teica, ka tā nenotiks. Tikai viens jautājums, planēta rotē… un ja visi naktī tagad slogos netu, kaut kur tomēr būs diena…. Diez cik starlinkam ir to zemes staciju, kuras saņem datu plūsmu no kosmosa. Nebūtu saprātīgāk tomēr paplašināt arī uz zemes esošo infrastruktūru un satelītus dalīt pa reģieoniem, paredzot ērtu slodzes balansēšanu?

  Reinis Rozitis
  07.11.2022 23:43
  Reply to  Usinss

  Nav nekur lasīts, ka līdz galam ir palaiduši arī starpsatelītu lāzerkomunikāciju (LISL) .Visu “bouncout” caur zemes stacijām droši vien ne visai..

  Last edited 1 year ago by Reinis Rozitis
  Muah
  08.11.2022 09:08

  1TB ir dafiga. Normālam userim pietiek ar galiem.

  Nā ču
  14.11.2022 22:17
  Reply to  Muah

  Ja visa māja ir zem neta, tad nav dafigā. Mēnesī tad aiziet 1,8 līdz 2TB.

  Reklāma