More
  Reklāma

  Tesla šogad ir visbiežāk reģistrētais elektroauto zīmols Vācijā, pārspējot Volkswagen

  Jaunākie raksti

  Elektroauto ražotājs Tesla turpina uzlabot savas pozīcijas vienā no lielākajām un maksātspējīgākajām valstīm Eiropā – Tesla ir visbiežāk reģistrētais elektroauto zīmols Vācijā šā gada pirmajos deviņos mēnešos, pārspējot mājiniekus Volkswagen un Audi. Jau iepriekš vēstīts, ka Model 3 septembrī kļuva par pirktāko mašīnu Vācijā. Ne tikai pirktāko elektroauto, bet pirktāko mašīnu kopumā, ieskaitot mašīnas ar iekšdedzes dzinēju.

  Kā liecina Vācijas federālo institūciju sniegtie dati, pirmajos deviņos šā gada mēnešos Vācijā reģistrēti gandrīz 38 500 Tesla automobiļu. Tikmēr Volkswagen savās mājās izdevies pārdot un reģistrēt 32 300 elektriskās mašīnas. Volkswagen un arī citiem koncerna zīmoliem vērojams reģistrēto elektrisko mašīnu apjoma kritums tieši Vācijā, tikai Audi un Seat izdevies pārdot vairāk elektriskos modeļus nekā iepriekš.

  Volkswagen koncernu būtiski ietekmējuši notikumi pasaulē šobrīd – kara dēļ Ukrainā radās problēmas ar detaļu pieejamību, kas ievērojami bremzēja un pat uz laiku apturēja atsevišķu mašīnu ražošanu. Ražotājs visu gadu cīnījies ar šīm problēmām, kā rezultātā nepārtraukti jāpielāgo ražošanas grafiks un Volkswagen nespēj saražot tik daudz mašīnu, cik nepieciešams. Ja Volkswagen strādātu ar pilnu jaudu, visticamāk, viņi būtu krietni priekšā Tesla reģistrēto mašīnu skaitā. Arī Tesla bijušas pašiem savas loģistikas problēmas, tomēr ražotājs uzstādījis savus rekordus un

  Reklāma

  4 komentāri

  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  4 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Skābene
  24.10.2022 12:02

  Tas ir pamatīgs smilšu grauds vāciešu acīs, kas parasti lepojas ar savu autobūvi.

  Elektriķis
  24.10.2022 13:14
  Reply to  Skābene

  Teslu taču ražo Vācijā. Arī Opeli ražo Vācijā, kaut arī tas sen vairs nav vāciešu īpašumā.

  Basics
  24.10.2022 13:17
  Reply to  Elektriķis

  Kebabus arī ražo Vācijā)

  Name*
  24.10.2022 15:43

  Autor, raksta beigās ir nepabeigts teikums. Man vismaz rāda — “…tomēr ražotājs uzstādījis savus rekordus un”.

  Reklāma