Web Analytics
More
  Reklāma

  “Telegram” saņem 5 miljonu eiro sodu par Vācijas likumu neievērošanu

  Jaunākie raksti

  Vasaras sākumā rakstījām par to, ka saziņas lietotne “Telegram” nodevusi lietotāju datus Vācijas Federālajam kriminālpolicijas birojam saistībā ar aizdomām par terorismu un bērnu izmantošanu. Saistībā ar šo “Telegram” nonākusi zem Vācijas amatpersonu lupas un beigu beigās šķirsies no vairāk nekā 5 miljonu eiro naudassoda par Vācijas likumu neievērošanu.

  Tiek ziņots, ka šī gada janvārī Vācijas drošības amatpersona izveidoja komandu, lai iegūtu vairāk informācijas par tiem lietotājiem, kuri izmantojuši “Telegram” noziegumu izdarīšanai, piemēram, teroraktu plānošanai. Tāpat Vācijas Federālais kriminālpolicijas birojs brīdinājis, ka lietotāji “Telegram” var izmantot kā rīku, lai draudētu un citādi kaitētu politiķiem, pētniekiem un medicīnas speciālistiem, kuri snieguši savu ieguldījumu cīņā pret kovida pandēmiju.

  Reklāma

  Vienlaikus Federālais tieslietu birojs uzsvēris, ka “Telegram” nav radījusi likumīgu veidu, kā ziņot gadījumos, kad lietotnē tiek izplatīta nelegāla, kaitnieciska informācija. Tāpat, pēc tieslietu biroja teiktā, “Telegram” arī nav oficiālas e-pasta adreses saziņai. Saskaņā ar Vācijas tiesību aktiem šie abi nosacījumi ir obligāti šādām tiešsaistes saziņas platformām. Ja tas nav, automātiski tiek pārkāpti Vācijas likumi un vainīgajam jāmaksā sods – šajā gadījumā 5,12 miljoni eiro.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  5 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Munins
  21.10.2022 14:20

  Cenzūra nesnauž.

  Last edited 1 year ago by Munins
  Basics
  21.10.2022 14:48
  Reply to  Munins

  Rakstu arī lasīji vai tikai virsrakstu?

  Munins
  21.10.2022 15:55
  Reply to  Basics

  Izlasīju tekstā šito: Vācijas Federālais kriminālpolicijas birojs brīdinājis, ka lietotāji “Telegram” var izmantot kā rīku, lai draudētu un citādi KAITĒTU politiķiem.

  Reinis Rozitis
  21.10.2022 16:16
  Reply to  Munins

  Par brīdinājumiem nevienam sodus neliek.

  Basics
  21.10.2022 16:52
  Reply to  Munins

  Lasi tālāk. Atbilde ir pēdējā rindkopā.

  Reklāma