Web Analytics
More
  Reklāma

  “App Store” atkal atrodami daži lielākie Krievijas sociālie tīkli

  Jaunākie raksti

  Septembra beigās rakstījām, ka “Apple” no “App Store” izņēmis vairākas lietotnes, kas pieder Krievijas tehnoloģiju kompānijai VK holding. To vidū bija populārais sociālais tīkls “VKontakte”, kas ir krievu “Facebook” versija, kā arī “Mail.ru”, ko varētu uzskatīt par “Gmail” līdzinieku. Pagājušas knapi trīs nedēļas, un šīs lietotnes jau atkal atrodamas “App Store”.

  Norādīts, ka minētās lietotnes tika izņemtas no “App Store” pēc Lielbritānijas valdības ieviesto sankciju paketes, kas skāra desmitiem Krievijas bankas “Gazprombank” augstākā līmeņa vadītāju, kuriem vienlaikus ir kāda saistība ar VK holding –  tiem pieder vai kontrolē daļu uzņēmuma. Sankcijas tika noteiktas, reaģējot uz fiktīvajiem referendumiem, ko Krievijas varas iestādes sarīkoja okupētajos Ukrainas apgabalos.

  Reklāma


  Taču nu šķiet, ka iesniegti pierādījumi, kas apliecina, ka lielākā daļa no VK holding nepieder sankcionētajiem “Gazprombank” vadītājiem. Līdz ar to “Apple” ilgi nekavējās, lai “VKontakte” un “Mail.ru” atjaunotu “App Store”.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma