Quantcast
More
  Reklāma

  Kalifornijā auto iespējams aprīkot ar digitālo numurzīmi

  Jaunākie raksti

  Ja tā padomā, tad auto numurzīmes ir lieta, kuru tehnoloģiskā attīstība nav pārāk skārusi, un joprojām mēs saviem auto piestiprinām metāla plāksni ar burtiem. Solīti tālāk ir spēris Kalifornijas štats, kurā tagad auto iespējams aprīkot ar digitālo numurzīmi.

  Viss gan nav tik vienkārši, jo auto varēs būs aprīkots tikai ar vienu digitālo numurzīmi, kas atradīsies auto aizmugurē. Priekšā būs jālieto klasiskas formas numurzīme, jo to pieprasa štata regulējumi. Kā arī digitālo numurzīmi piedāvā tikai viens uzņēmums, līdz ar to tās cena ir pietiekami augsta, lai pārdomātu reālo nepieciešamību.

  Tehnoloģija varbūt nav tik moderna, jo tas būs izturīgā rāmī ievietots elektroniskās tintes ekrāns, un atradīsies tur, kur paredzēts novietot auto aizmugurējo numurzīmi. Izplatitājs Reviver piedāvās divas versijas. Lētākais variants būs ar baterijām darbināta numurzīme, kas spēs darboties piecus gadus no vietas, kā arī tiks piedāvāta versija, kuru varēs pieslēgt auto elektrotīklā, nodrošinot papildu iespējas.

  Parasto baterijas versiju īpašnieks varēs itin viegli uzstādīt paša spēkiem, un tā maksās 20 dolārus mēnesī vai arī 215 dolārus gadā. Tikmēr vada versijas uzstādīšana maksās 150 dolārus, un mēneša maksa 25 dolāri vai gada maksa 275 dolāri. Toties dārgākā versija sniegs iespēju izsekot automašīnu, pateicoties iebūvētajam GPS savienojumam. Tāpat digitālās numurzīmes sniedz iespēju uz nebēdu mainīt mazo aprakstu, kuru varam redzēt numura rāmjos, kā arī tas tiks automātiski atjaunots, kas ir ASV specifika.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  12 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  mmbds
  19.10.2022 13:07

  Tas nav LCD bet gan e-ink displejs, LCD nespētu darboties 5 gadus no vienas baterijas

  Basics
  19.10.2022 13:18

  Kārtējais stulbings ar abonēšanu. Turklāt aizmugurējais numurs nav saskatāms tumsā no lielāka attāluma, jo nav luminiscējošās pamatnes. Un kā ar iespēju mainīt fw kas dod iespēju braukšanas laikā mainīt attēlojamo numuru? Saprotu, ka var jūsmot par spogulīšiem un krellītēm, bet nu tik tālu jau?

  KautKāTā
  19.10.2022 14:09

  Kā minimums gadu šāda iespēja pastāv… man liekas ka tehnoloģiju portam tā jau ir vēsturiska ziņa…. kaut kas no talas pagātnes :D

  Kursors.lv
  19.10.2022 16:18
  Reply to  KautKāTā

  Četrus gadus šādas numurzīmes Kalifornijā tika testētas un tagad tās var oficiāli izmantot. Tā ir šīs ziņas būtība.

  AppleFan
  19.10.2022 16:18

  Nez, ko tā numuru zīme teiks par tādu normālu augstspiediena mazgātāju, kad kāds izdomās nomazgāt ar lielāku spiedienu :D
  Piemēram – https://www.ehrle.lv/katalogs/item/karsta-udens-parvietojami/etronic-2/hd1140-premium/

  Basics
  19.10.2022 16:44
  Reply to  AppleFan

  No otras puses, cilvēki jau arī paši kā negudri lieto augstspiediena mazgāšanu – kāds norauj krāsu no slikti nokrāsota auto, cits mazgā velo un bojā to. Iedod primātam cirvi un tas nevis ko uzbūvēs, bet nocirtīs sev rokas un kājas.

  mmk
  19.10.2022 22:38
  Reply to  Basics

  Lielākoties tas notiek viena iemesla dēļ: īsti vīri manuāli nelasa 😊

  digitalk
  24.01.2023 13:35

  nice :D During our engagement, we found the following vulnerabilities: Full super administrative access to manage all user accounts and vehicles for all Reviver connected vehicles. An attacker could perform the following: Track the physical GPS location and manage the license plate for all Reviver customers (e.g. changing the slogan at the bottom of the license plate to arbitrary text) Update any vehicle status to “STOLEN” which updates the license plate and informs authorities Access all user records, including what vehicles people owned, their physical address, phone number, and email address Access the fleet management functionality for any company, locate… Read more »

  Krotow
  24.01.2023 14:31

  Vienīgā asociācija kas raisās ar šīm zīmēm – spiegu un mafijas auto, kam vajag kaudzīti ar numuriem reālā laikā :)

  Reklāma