Web Analytics
More
  Reklāma

  Eiropas Savienības regulatori aizliedz pārrobežu kriptovalūtu maksājumus starp Krieviju un ES

  Jaunākie raksti

  Karam Ukrainā turpinoties, Eiropas Savienība (ES) pirms pāris dienām pieņēmusi nākamo sankciju kārtu pret Krieviju. Tās ietvaros papildus citiem pasākumiem pilnībā tiek aizliegti kriptovalūtu pārrobežu maksājumi, kas veikti no Krievijas uz Eiropas Savienības valstīm.

  Norādīts, ka šis aizliegums attiecas uz pilnīgi visiem Krievijā dzīvojošo piederošajiem kriptoaktīvu makiem, kontiem, neatkarīgi no lietotāja digitālajā makā esošo līdzekļu apjoma.

  Reklāma

  Jaunās sankcijas noteiktas kā atbilde uz Krievijas veikto Ukrainas teritorijas aneksiju, ko Eiropas Savienība sauc par “fiktīvu” referendumu, kā arī karaspēka mobilizāciju un kodolieroču pielietošanas draudiem.

  Jāpiezīmē, ka iepriekšējās sankcijas ierobežoja kriptovalūtu maksājumus no Krievijas uz ES pilsoņu makiem līdz 10 000 eiro.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Usinss
  10.10.2022 10:23

  Man vairāk interesē, kā to tehniskirealizēs un kādi būs ierobežojumi, ja nepildīs. Būtu interesants raksts.
  Pēc idejas kriptovalūtas radās, lai šādus ierobežojumus nebūtu iespējams ieviest. Protams, uztaisi fake acc ar ES pilsoņa datiem.

  Muah
  24.10.2022 09:54
  Reply to  Usinss

  tehniski viss triviāli. EU oficiāli reģistrētiem kantoriem ir visiem KYC programmas. Pēc to datiem arī skatīsies no kurienes nāk kriptopseidopiķis.

  Reklāma