Web Analytics
More
  Reklāma

  Tesla labo rekordus, 3. ceturksnī piegādājot 343 tūkstošus auto

  Jaunākie raksti

  Elektroauto ražotājs Tesla ziņo par kārtējiem piegādes rekordiem – šā gada 3. ceturkšņa laikā Tesla klientiem piegādāja 343 tūkstošus auto, bet šajā pašā laikā saražotas 365 000 mašīnu. Tas nozīmē, ka autoražotāja krājumos ir ap 20 tūkstošiem auto, tiesa, tie visi ir pārdoti un atrodas ceļā pie klientiem. Tā kā tie ir ceļā, tad tos nevar ieskaitīt pie piegādātājiem auto.

  Tesla skaidro, ka ceturkšņa beigās uzņēmums nespēja sakārtot transportēšanas jautājumus, lai auto pārvešana notiktu par saprātīgām izmaksām, tāpēc šīs mašīnas nedaudz aizkavējās, tomēr tagad tās ir ceļā pie klientiem un tiks ieskaitītas gada pēdējā ceturkšņa bilancē.

  Nospiedošais vairums saražoto auto bija Model Y un Model 3 – pēdējo trīs mēnešu laikā Tesla saražoja 346 tūkstošus vienību. Atlikušie aptuveni 20 tūkstoši auto 3. ceturksnī bija Tesla flagmaņi, proti, Model X un Model S. Prognozējams, ka arī gada nogalē Tesla tuvosies līdzīgam piegādāto auto skaitam, iespējams, to pat pārspējot.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  3 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Tītars
  04.10.2022 11:51

  Kāds no LV Teslu īpašniekiem varētu padalīties, kur LV viņus vedat uz servisu vai vispār kāda pieredze ar teslu LV ir? Uz ielām redzu arvien vairāk teslas.

  Kursors.lv
  04.10.2022 11:55
  Reply to  Tītars

  Neesmu Teslas īpašnieks, bet zinu, ka šajā ziņā ir pieejams slavenais Grobiņas Teslu spečuks Zigmārs. Ja vajag oficiālus servisus, tad vai nu Stokholma, Helsinki vai Varšava.

  Biteme
  04.10.2022 12:54

  Teslu baterijas testi simboliski būtu jāveic maršrutā ar galapunktu Grobiņā)

  Reklāma