Web Analytics
More
  Reklāma

  Par “Grand Theft Auto VI” video un bilžu nopludināšanu aizturēts 17 gadus vecs jaunietis

  Jaunākie raksti

  Pagājušajā nedēļā datorspēļu pasauli pāršalca ziņas par to, ka internetā noplūduši dažādi materiāli par nākamo “Grand Theft Auto VI” spēles versiju. Vismaz kā līdz šim liecina pieejamā informācija, tad tā ir bijusi zagta informācija no izstrādes vides, un par to jau aizturēts 17 gadus vecs jaunietis.

  Kā biju minējis Kursora jaunākajā podkāsta epizodē, tad šis jaunais cilvēks noteikti zina drēbi un ir pietiekami gudrs, lai spētu veikt kiberuzbrukumu, bet otra lieta paliek par morāli un likumiem. Videospēles izstrādātājs Rockstar bija publicējis ziņu, ka tiešām ir nozagta un publiskota svarīga informācija, taču neapstiprināja, ka tas ir tieši saistīts ar “Grand Theft Auto VI”, tomēr skaidrs, ka, visticamāk, runa ir tieši par to.

  Reklāma

  Svaigākā informācija liecina, ka šobrīd ir aizturēts 17 gadus vecs puisis no Lielbritānijas. Arī saistībā ar šo aizturēšanu nevar 100% apgalvot, ka tas saistīts ar Rockstar lietu, tomēr uz to norāda visa pieejamā informācija. Jāpiezīmē, ka šī nav pirmā reize, kad jaunietis aizturēts, jo pagājušajā gadā viņš nonācis policijas redzeslokā saistībā ar kiberuzbrukumu uzņēmumam Uber. Pagaidām arī nav ziņu par piespriesto sodu, tomēr šādas izdarības varētu ļoti kaitēt jaunieša nākotnei.

  Kādu sodu būtu pelnījusi nepilngadība persona par šādu neatļautu videospēles satura publicēšanu?

  AvotseTeknix
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  3 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Erlens
  26.09.2022 12:32

  Ja jau padodās kiberuzbrukumi, varbūt, tad vajadzētu piesaistīt kiber-aizsardzībā? Līdzīgi darīja Norton un citas antivīrusu kompānjas…. Kā teiktu Šerloks Holms: “- vietā ielikt +”

  REALAIS
  26.09.2022 13:38
  Reply to  Erlens

  Tur jautājums vai viņš bija gaišākais prāts no tās grupas savu identitātes pēdu slēpšanā. Tas nebija solo darbs, tur ir grupa ar cilvēkiem, kam tiek piedēvēti daudzi šāda veida uzlaušanas šajā gadā vien, bet šis bija tas, kurš to postoja GTA forumā, bet tad izskaitļoja kas viņs ir, un viņš dzēsa ārā visus profilus, bet tad jau bija par vēlu. No vienas puses es domāju, ka vecāki var lepoties, savā vecumā, pat ja tie ir slikti darbi, ir lielāku skillu nekā citi vienaudži. Kam vajag skolu xD

  Kaspis
  26.09.2022 20:15
  Reply to  REALAIS

  Es nelepotos ar dēlu kurš sēž ķurmī. Ja spētu tīri nokopties, tad varbūt)))

  Reklāma