Web Analytics
More
  Reklāma

  IT uzņēmums “Tietoevry” paplašina biroju Liepājā

  Jaunākie raksti

  Informācijas tehnoloģiju (IT) uzņēmums “Tietoevry”, turpinot biznesa attīstību, ir paplašinājis biroju Liepājā. Lēmums par modernizētu darba vidi pieņemts, ņemot vērā darbinieku skaita pieaugumu un nodarbinātības veicināšanu Kurzemē.

  Nepieciešamību pēc pilnveidota biroja ar ergonomiskiem risinājumiem ietekmē uzņēmuma darbinieku skaita pieaugums, kas ir ievērojami palielinājies kopš Covid-19 izplatības mazināšanās. “Tietoevry” šajā laikā izdevies komandu teju trīskāršot no 10 speciālistiem līdz 28 profesionāļiem.

  Reklāma

  “Pirms vairāk nekā 15 gadiem atvērām filiāli Liepājā. Toreiz sākām ar trīs darbiniekiem. Kopš tā mirkļa piedzīvojām darba tirgus transformāciju un strauju biznesa izaugsmi. Esmu gandarīta, ka cilvēki izvēlas atgriezties un palikt reģionos, lai gan mēs iestājamies par hibrīda darba modeli. Tas ļoti atvieglo cilvēku dzīvi un darbinieku piesaisti, jo viņi var strādāt no jebkuras vietas. Mums ir izaudzēta lieliska speciālistu komanda, tāpēc vēlos personīgi pateikties katram par ieguldīto darbu, jo IT un finanšu sfēra nevarētu pastāvēt bez spožiem prātiem,” pauž IT uzņēmuma “Tietoevry” Latvijas filiāles vadītāja Valērija Vārna.

  Atvērtā tipa birojs Liepājā ir labiekārtots ar vairākām atpūtas zonām, divām konferenču telpām, kā arī tādiem ergonomiskiem risinājumiem kā papildu ekrāniem un regulējama augstuma darba virsmām.

  Uzņēmuma jaunatklāto biroju un daudzu gadu garumā veidoto sadarbību kā vērtīgu pienesumu izcēla Liepājas Universitātes Dabas un inženierzinātņu fakultātes dekāne Anita Jansone. Viņai pievienojās arī biedrības “Digitālo inovāciju parks” vadītāja Agate Ambulte: “Šis ir notikums, kas ir ļoti svarīgs Liepājas un visas Latvijas IT ekosistēmai. Ticu, ka šeit strādājošo skaits trīskāršosies un četrkāršosies. Šī ir iespēja daudziem jauniem un arī pieredzējušiem speciālistiem būvēt Liepāju un Latviju par IT lielspēku kopā ar “Tietoevry”.”

  Tādējādi viens no vadošajiem digitālo pakalpojumu un programmatūras uzņēmumiem “Tietoevry”, kas Latvijā nodarbina komandu virs 1100 cilvēkiem, lokālus un starptautiskus projektus turpinās attīstīt no diviem birojiem – Liepājā un Rīgā, kā arī attālināti visā valsts teritorijā.

  Tieši starptautisko pieredzi aicināja līdzdalīt Liepājas domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš: “Priecājos, ka mēs esam kopā viena jauna biroja dzimšanas un turpinājuma dienā. Ceru, ka izdosies arvien vairāk liepājniekus piesaistīt starptautiskām un praktiskām zinībām gan finansēs, gan IT segmentā. Vēlu augt un attīstīties.”

  Latvijā IT uzņēmums “Tietoevry” sniedz gan darba un prakses iespējas, gan aktīvi iesaistās vietējos un starptautiskos nozares pasākumos, rīko sociāli atbildīgas iniciatīvas un motivē cilvēkus uzsākt karjeru IT un finanšu jomā.

  Uzņēmuma Liepājas filiāle atrodas “Juliannas pagalmā”, Friča Brīvzemnieka ielā 7.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Tītars
  20.09.2022 11:41

  Kaut kur jāsameklē lai varu dzirdēt kā pareizi izrunā uzņēmuma nosaukumu.

  Reklāma