Web Analytics
More
  Reklāma

  LG 97 collu G2 OLED EVO Gallery Edition televizors gatavs pasaules debijai

  Jaunākie raksti

  LG Electronics (LG) atklāj, ka pasaulē lielākais OLED televizors – LG OLED evo Gallery Edition TV (modelis 97G2) – drīzumā būs pieejams pasaules tirgos, tostarp arī Baltijā. Konkrēti tirdzniecības uzsākšanas datumi lielākajiem tirgiem tiks izziņoti tuvākajās nedēļās.

  97G2 ir iespaidīgs 97 collu ekrāns ar LG pašizgaismojošu LED tehnoloģiju, lai nodrošinātu reālistisku skatīšanās pieredzi. Ar šo visu laiku lielāko ekrāna izmēru patērētāji uzņēmuma 2022. gada OLED televizoru piedāvājumā tagad var izvēlēties no 42, 48, 55, 65, 77, 83, 88 un 97 collu klāsta.

  Reklāma

  LG OLED, kas nepārspēts līderis globālajā premium televizoru tirgū bijis deviņus gadus pēc kārtas, tagad izvēlas miljoniem patērētāju visā pasaulē. OLED televizoros tiek izmantoti pašizgaismojoši pikseļi, kurus iespējas ieslēgt un izslēgt individuāli, lai radītu nevainojamus melnos toņus, pārsteidzoši dabiskas krāsas un bezgalīgu kontrasta attiecību. Atšķirībā no LED tehnoloģijas,  OLED nodrošina iespēju radīt televizorus, kas ir elastīgi (salokāmi) un pat sarullējami.

  Izstādē IFA 2022 LG prezentēja pilnībā jauno modeli 97G2 kā daļu no tā paplašinātā premium televizoru klāsta, kurā piedāvāts aizvien plašāks pirmšķirīgu, ārkārtīgi lielu ekrānu izmēru klāsts, lai nodrošinātu neaizmirstamu televizora skatīšanās pieredzi mājās. Tāpat izstādē tika izrādīta arī moderno ekrāna tehnoloģiju dažādība ar modeļiem no OLED, Micro LED un QNED.

  Nesen veikts tirgus pētījums liecina, ka OLED televizori šogad veidos 55% no Eiropas premium tirgus daļas, bet līdz 2023. gadam šī daļa pieaugs līdz 66%. Pētījumā arī tiek prognozēts, ka 2022. gadā televizoru ar izmēriem virs 70 collām piegādes pasaulē sasniegs aptuveni 14,9 miljonus vienību, bet nākamgad šis skaits pieaugs līdz gandrīz 17,1 miljonam vienību. Pateicoties lielu un ārkārtīgi lielu ekrānu OLED televizoru klāsta paplašināšanai, LG ir labi pozicionēts, lai saglabātu savu dominējošo pozīciju premium televizoru segmentā Eiropā un pasaulē.

  Viena no LG zvaigznēm izstādē IFA – 97 collu LG OLED evo Gallery Edition televizors – aprīkots ar LG OLED evo tehnoloģiju, α (Alpha) 9 Gen5 AI procesoru un progresīviem attēla algoritmiem, lai nodrošinātu reālistiskus attēlus un patiesi reālistisku skatīšanās pieredzi. 97 collu G2 sērijas modelim ir arī Gallery dizains, kas ļauj lietotājiem televizorus piestiprināt cieši pie sienas, sniedzot nevainojamu un izsmalcinātu izskatu, kas uzlabos ikvienu mājas kinoteātri.

  No 8K televizoru klāsta LG izstādē IFA izstādīs 88 collu LG SIGNATURE OLED 8K (modelis 88Z2) un 86 collu QNED televizoru (modelis 86QNED99). Abiem šiem modeļiem ir pārsteidzošs ekrānu izmērs, pirmšķirīgs 8K (7680 x 4320) izšķirtspējas asums un LG jaunākās ekrānu tehnoloģijas, lai jebkura žanra saturu padarītu krietni realistiskāku. Ar vairāk nekā 33 miljoniem pašizgaismojošu OLED pikseļu 88Z2 nodrošina satriecošu detaļu attēlošanu, izteiktus melnos toņus, bezgalīgu kontrasta attiecību un dabiskas krāsas, kas saglabājas nemainīgas plašā skatīšanās leņķī. Tikmēr 8K 86QNED99 aprīkots ar LG Quantum Dot NanoCell un Precision Dimming tehnoloģijām, lai tā 86 collu ekrānā attēlotu asus, izteiksmīgus attēlus.

  Tāpat izstādē Berlīnē LG izstādīs iespaidīgo 136 collu 4K Micro LED (3840 x 2160). Šis inovatīvais mājas izklaides risinājums nodrošina pirmklasīgu attēla kvalitāti satriecošā izmērā, mikrometra izmēra pašizgaismojošus pikseļus apvienojot ar modulāru dizainu.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma