Web Analytics
More
  Reklāma

  Pieaug saskaņoto paziņojumu skaits, kas aizpildīti viedtelefonos LTAB OCTA mobilajā lietotnē

  Jaunākie raksti

  Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroja (turpmāk – LTAB) statistika liecina, ka šī gada pirmajā pusgadā apdrošinātājiem pieteikti 15172 ceļu satiksmes negadījumi (turpmāk – CSNg). No tiem 68,10 % fiksēti ar saskaņoto paziņojumu. No visiem CSNg, kas fiksēti ar saskaņoto paziņojumu, 11 % aizpildīti elektroniski LTAB OCTA mobilajā lietotnē.

  LTAB izstrādāja un ieviesa Mobilā Saskaņotā Paziņojuma (turpmāk – MSP) funkciju lietotnē LTAB OCTA 2019.gadā. Funkcija ļauj aizpildīt saskaņotā paziņojuma veidlapu elektroniski jebkurā viedierīcē, un, pateicoties lietotāja autorizācijas iespējām, šāds elektroniski aizpildīts saskaņotais paziņojums, ir līdzvērtīgs dokuments tā drukātajai versijai.

  Reklāma

  “LTAB ir ieguldījis daudz darba, lai MSP funkciju padarītu maksimāli ērtu un vienkārši lietojamu, turklāt turpina un turpinās to pilnveidot arī turpmāk,” stāsta LTAB valdes priekšsēdētājs Jānis Abāšins, piebilstot, ka līdz šim straujāku MSP popularitāti autovadītāju vidū galvenokārt kavējis tas, ka joprojām ne visi lieto viedtelefonus, kā arī lietotāja autorizācijas rīkus.

  LTAB valdes priekšsēdētājs aicina autovadītājus vairāk izmantot saskaņotos paziņojumus, tajā skaitā MSP, fiksējot CSNg apstākļus: “Lietojot saskaņoto paziņojumu tiek ieekonomēts laiks, kas citkārt jāpatērē gaidot policijas ierašanos, netiek radīti papildus sastrēgumi, turklāt jāatzīmē, ka par negadījumiem, kuru fiksēšanai tiek izmantot saskaņotais paziņojums, apdrošināšanas atlīdzība tiek izmaksāta ātrāk.”

  Informācija par mobilo saskaņoto paziņojumu un tā aizpildīšanu atrodama šeit:
  www.ltab.lv/spapp

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma