Web Analytics
More
  Reklāma

  “Bolt” jau otro gadu samazina skrejriteņu ātrumu pie skolām un bērnudārziem

  Jaunākie raksti

  Sākoties jaunajam mācību gadam, “Bolt”, Eiropas lielākais skrejriteņu operators, no septembra līdz pat skrejriteņu sezonas noslēgumam ierobežos maksimālo braukšanas ātrumu skrejriteņiem līdz 15 kilometriem stundā pie lielākās daļas skolu un bērnudārzu, kā arī parkos. Automātiskais ātruma ierobežojums darbosies visās Latvijas pilsētās, kur pieejams “Bolt”.

  “Atsākoties skolai un iestājoties rudenim, ikvienam ceļa satiksmes dalībniekam jāpievērš pastiprināta uzmanība drošībai uz ceļa, tāpēc aicinām “Bolt” lietotājus būt vēl uzmanīgākiem. Automātisko ātruma ierobežojumu aktivizējam jau otro gadu, lai gādātu par skolēnu drošību, kuri tikko atgriezušies no vasaras brīvdienām,” saka Eimantas Balta,“Bolt” reģionālais skrejriteņu pakalpojuma vadītājs Baltijā.

  Reklāma

  “Bolt” atgādina nebraukt divatā uz viena skrejriteņa, neatstāt skrejriteni nepiemērotās vietās, izvairīties no pēkšņiem manevriem, izmantot ķiveri, kā arī skrejriteni aizliegts izmantot alkohola reibumā.

  ”Bolt” elektrisko skrejriteņu maksimālais ātrums ierasti ir 25 km/h. Skrejriteņi pieejami lietotājiem no 18 gadu vecuma 11 Latvijas pilsētās – Rīgā, Siguldā, Jelgavā, Jūrmalā, Valmierā, Daugavpilī, Ogrē, Ikšķilē, Liepājā, Ventspilī un Rēzeknē.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Hašvaldis Blokčeins-Halvenings (HBH)
  02.09.2022 01:26

  Atbalstu šo iniciatīvu. Tagad tikai jāizdomā, kur likt ietaupīto enerģiju 🤔

  Reklāma