More
  Reklāma

  Jaunie AMD Ryzen 7000 procesori oficiāli gaidāmi jau augusta beigās

  Jaunākie raksti

  AMD beidzot oficiāli nospraudis Ryzen 7000 procesoru izziņošanu 29. augustā, kas ir ātrāka par baumoto AMD Ryzen 7000 procesoru izziņošanu septembra vidū vai pat beigās.

  AMD Ryzen 7000 procesori atnāks kopā ar AM5 platformu, kas nozīmē, ka šoreiz gan AMD procesoru lietotājiem nāksies meklēt jaunu sistēmplati. AMD Ryzen 7000 procesori tiks veidoti 5 nm, kas varētu piedāvāt pamatīgu pārsvaru pār gaidāmajiem Intel Raptor Lake procesoriem. Tāpat gaidāms DDR5 atbalsts kopā ar Ryzen 7000 procesoriem, bet pagaidām nav zināms, vai būs arī pārejas periods ar DDR4 RAM atbalstu dažās sistēmplatēs.

  Pagaidām par baumām uzskatām informācija norāda uz Ryzen 9 7950X un 7900X, Ryzen 7 7700X, kā arī Ryzen 5 7600X, kas tiks izziņoti uzreiz septembrī. Par RDNA 3 videokartēm pagaidām nekas nav precīzāk zināms, bet varam gaidīt, ka tās arī tiks izziņotas vēl šajā gadā.

  Par lielāko konkurentu Intel Raptor Lake procesoriem pagaidām nekas nav dzirdēts. Gan jau Intel arī sarosīsies tos izziņot, bet tad paliks jautājums pie Raptor Lake procesoru pieejamību veikalos. Tika solīts, ka Raptor Lake procesori būs izmantojami šobrīd pieejamajās Intel 12. paaudzes procesoru sistēmplatēs.

  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma