Web Analytics
More
  Reklāma

  Mini iepazīstina ar elektriskā Aceman krosovera konceptu

  Jaunākie raksti

  Britu autoražotājs Mini turpina pāreju uz elektroauto, uzņēmumam iepazīstinot ar savu jaunāko veikumu – Aceman konceptu. Šis koncepts līdz 2024. gadam pārtaps par sērijveida modeli, kļūstot par Mini kompaktklases elektrisko krosoveru. Auto bāzēts uz “Spotlight” platformas, kuru kopīgi izstrādā BMW koncerns un sadarbības partneri no Ķīnas “Great Wall”. Šī platforma tiks izmantota arī jaunās paaudzes Mini hečbekā.

  Mini norāda, ka, lai arī šis ir koncepts, tajā redzamais nav pārāk tālu no tā, ko ieraudzīsim pie dīleriem. Mini gan nav sniedzis informāciju par mašīnas parametriem. Zināms, ka elektriskajam Mini hečbekam uz šīs pašas platformas būs aptuveni 40 kWh baterija, savukārt jaudīgākajai versijai apmēram 50 kWh baterija, tāpēc Aceman sērijveida versija, visticamāk, būs aprīkota līdzīgi.

  Autoražotājs uzsver, ka šis modelis nav Countryman aizvietotājs – tas modelis nākamajā paaudzē kļūs lielāks, tam kļūstot par BMW X1 dvīņubrāli. Aceman koncepts ir 4,05 metrus garš, 1,99 metrus plats un 1,59 metrus augsts, kas to padara par netiešu Clubman aizstājēju.

  Tā kā auto ir radīts uz elektroauto platformas, tad salonā ir vairāk vietas nekā jebkad iepriekš, savukārt salona izkārtojums un izmantotie risinājumi faktiski ir gatavi sērijveida ražošanai un šeit kardinālas izmaiņas neieraudzīsim. Redzams, ka Mini šajā modelī izvēlējies atteikties no daudziem slēdzīem, tā vietā lielāko daļu funkciju pārvirzot uz apaļo OLED multimediju ekrānu. Arī klimatkontrolei esot sagatavotas slīdjoslas, kas daudzus tik ļoti kaitina Volkswagen koncerna mašīnās.

  AvotsAutocar
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma