Web Analytics
More
  Reklāma

  2023. gada Toyota Highlander jauns izskats un viedās tehnoloģijas

  Jaunākie raksti

  Highlander, Toyota lielākajam hibrīda elektriskajam SUV, 2023. modeļu gadam izveidots jauns izskats un jaunas tehnoloģijas, kas nodrošina savienojamību, kā arī vairākas attālināti vadāmas funkcijas (funkciju pieejamība atkarīga no aprīkojuma līmeņa).

  Highlander, kas Rietumeiropā debitēja 2021. gadā, piedāvā izsmalcinātību, ietilpīgu un elastīgi pielāgojamu septiņu sēdvietu salonu, kā arī inteliģentas pilnpiedziņas (AWD-i) veiktspēju. Jaunums 2023. gadam ir pēc izvēles pieejamā Cypress Green metāliskā krāsa, kas paspilgtina Highlander īpašo stilu un liek tam izskatīties vēl izteiksmīgāk. Kontrasta punktu veido jaunie glancēti melnie 20 collu vieglmetāla diski, savukārt jaunās ādas sēdekļu krāsas – bēšā un okera – stiprina premium produkta iespaidu un izskatu.

  Reklāma

  Highlander ir vēl viens modelis, kurā ieviesta jaunā Toyota Smart Connect multivides sistēma. Tās darbību nodrošina 12,3 collu augstas izšķirtspējas skārienekrāns un papildu  funkcionalitāte, tostarp uz mākoņdatiem balstīta navigāciju ar reāllaika informāciju par satiksmes apstākļiem. Mākoņnavigāciju var izmantot bez viedtālruņa pievienošanas un bez papildu datu izmaksām; jaunā Highlander standarta aprīkojumā ietilpst visaptverošs četru gadu mobilo datu līgums, kas ietver arī ērtus attālinātos sistēmas atjauninājumus. Executive un Premium aprīkojuma modeļi ir aprīkoti ar Toyota Smart Connect+, multivides sistēmu, kas ietver iebūvētu navigācijas sistēmu ar iespēju plānot maršrutus arī tad, kad nav pieejams savienojums ar mākoni. Tā nodrošina arī pilsētas karšu 3D atainojumu, ceļa zīmju atpazīšanu un informāciju par stacionāro fotoradaru atrašanās vietu.

  Jaunās sistēmas nodrošina noderīgas tālvadības funkcijas, tostarp durvju bloķēšanu un atbloķēšanu, kā arī avārijas gaismu ieslēgšanu, lai palīdzētu noteikt automašīnas atrašanās vietu autostāvvietā. Tās nodrošina bezvadu savienojumu ar viedtālruni, izmantojot Apple CarPlay, un Android Auto sistēmu var izmantot, tālruni pieslēdzot ar kabeli. Visiem Highlander modeļiem tagad ir bezvadu uzlādes paliktnis, kas ērtākai lietošanai izvietots uz priekšējās konsoles.

  Ieviešot jaunu 12,3 collu digitālo ekrānu, pilnībā pārveidots instrumentu panelis, kas nodrošina viegli nolasāmu informāciju un intuitīvu vadību. Displejs rada trīsdimensiju ieliektas mērierīču kopas efektu, kuras grafiku var pielāgot atbilstoši vadītāja vēlmēm, izvēloties vienu no četrām dizaina tēmām: Casual, Smart, Tough un Sport.

  2023. gada Highlander saglabāts 248 DIN ZS hibrīda elektriskais spēka agregāts, kas ar 149 g/km CO2 emisiju (WLTP kombinētajā ciklā) piedāvā labāko masas un izmešu attiecību savā segmentā.

  Jauno Highlander jau ir iespējams pasūtināt, automašīnu piegādes klientiem sāksies 2023. gada 1. ceturksnī.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  2SIMS
  15.07.2022 14:31

  Es arī gribētu “Pasūtīnāt” šādu auto ;)

  Jauno Highlander jau ir iespējams pasūtināt, automašīnu piegādes klientiem sāksies 2023. gada 1. ceturksnī.

  Reklāma