Reklāma

Turpmāk ukraiņu kara bēgļi kontu varēs atvērt arī Citadeles mobilajā lietotnē

Jaunākie raksti

Kā pasargāt sevi finanšu satricinājumu gadījumā? (video)

Brīžos, kad notiek finanšu tirgus satricinājumi, ir svarīgi padomāt par savu finansiālo drošību, lai gadījumā, ja ģimeni piemeklē nelaime...

Star FM “Zoopastas” tehnoloģiju rubrika #481 (06.10.2022)

6. oktobra radio Star FM rīta programmas Zoopasta tehnoloģiju rubrikas ieraksts. Kā klausīties Star FM tehnoloģiju ziņas? Katru ceturtdienu...

Logitech G502 X Plus peles un G PowerPlay peles paliktņa apskats

Logitech G502 X Plus pele ir viena no trim nesen izziņotām G502 X sērijas spēlēm paredzētām pelītēm. Sērijā ietilpst G502...

“Instagram” parādīsies vairāk reklāmas

Jūlijā jau ziņojām par "Meta" sliktajiem otrā ceturkšņa finanšu rezultātiem, kad pirmo reizi uzņēmuma pastāvēšanas vēsturē tā ieņēmumi bija...

Xiaomi piedāvā budžeta klases Redmi Pad planšetdatoru

Xiaomi izziņojis budžeta klases planšetdatoru Redmi Pad, kas ir aprīkots ar 90 Hz ekrānu un maksās ap 279 eiro....

Kopš pagājušā gada attālinātā konta atvēršana ir pieejama jebkuram iedzīvotājam Baltijā, un šobrīd Citadeles mobilajā lietotnē kontu atver aptuveni katrs trešais jaunais klients Latvijā un Lietuvā, savukārt Igaunijā – divi no trim. Kopš Krievijas uzsāktās karadarbības Ukrainā Citadele filiālēs Baltijā ir saņēmusi vairāk nekā 4200 pieteikumus no Ukrainas pilsoņiem – kara bēgļiem. Lai ukraiņiem atvieglotu pieteikšanās procesu un sniegt viņiem mūsdienīgu digitālo pieredzi, turpmāk konta atvēršanu var veikt arī attālināti – Citadeles mobilajā lietotnē.

Ukrainas pilsoņiem, kuri meklē patvērumu no karadarbības Latvijā, Lietuvā vai Igaunijā, konta atvēršana ir bez maksas. Lai atvērtu kontu, līdz šim bija nepieciešams pieteikt vizīti un ierasties bankas filiālē, līdzi ņemot Ukrainā izdotu ceļošanas dokumentu vai ID, vai Latvijā izdotu termiņuzturēšanās atļauju jeb TUA (ID). Tagad ar Citadeles mobilo lietotni pieteikt bankā kontu Latvijā un Igaunijā iespējams visu diennakti. To var darīt jebkurā vietā, kur pieejami mobilie sakari un internets.

Bankas konta atvēršanas pieteikumā ir trīs vienkārši soļi: lejupielādēt Citadeles mobilo lietotni, uztaisīt pašbildi jeb selfiju, nofotografēt Ukrainā izdotu ceļošanas dokumentu vai ID, norādīt informāciju par sevi, tajā skaitā Latvijā vai Igaunijā reģistrēto telefona numuru un personas kodu. Pieteikšanās aizņem 5-7 minūtes. Ja sniegtā informācija ir korekta, ar klientu sazinās banka un vienojas par veidu, kā bankai tiks nosūtīts Latvijā izdotā TUA attēls. Klientam uz banku pēc tam nav jādodas, jo izgatavoto karti un dokumentus klients saņems uz norādīto adresi Latvijā vai Igaunijā (tuvākajā laikā arī Lietuvā).

“Citadele ir drosmīga savās digitālajās ambīcijās – mūsu galvenais mērķis ir sniegt klientiem mūsdienīgus finanšu pakalpojumus Citadeles mobilajā lietotnē jebkurā laikā un vietā. Ņemot vērā, ka ukraiņi ir kļuvusi par daļu no mūsu sabiedrības, un redzot lielo kara bēgļu pieplūdumu Baltijā, uzreiz uzsākām darbu pie mobilās lietotnes funkciju klāsta paplašināšanas,” saka Vladislavs Mironovs, Citadeles valdes loceklis stratēģijas realizācijas, digitālās un biznesa attīstības jautājumos. “Līdz šim visā Baltijā esam saņēmuši vairāk nekā 4200 Ukrainas pilsoņu pieteikumu, kā arī bijām atsaucīgi, organizējot mobilās filiāles atsevišķu ukraiņu apkalpošanai. Ņemot vērā, ka bankas konts mūsdienās ir pamata vajadzība, iespēja atvērt to attālināti palīdzēs šo procesu   veikt ērtāk un mūsdienīgāk,” piebilst Mironovs.

Atverot kontu attālināti, Ukrainas pilsoņi saņem pēc izvēles kādu no Citadeles X kartēm, kas ļauj veikt bezkontakta norēķinus un limita ietvaros izņemt skaidru naudu bez komisijas maksas – neierobežotu reižu skaitu Citadeles bankomātos un vienu reizi mēnesī citos bankomātos jebkur pasaulē.

2019. gada februārī Citadele Latvijā sāka piedāvāt jaunu veidu, kā kļūt par bankas klientu un saņemt X Smart maksājumu karti, piesakoties pakalpojumam attālināti un neapmeklēt bankas filiāli. Kopš 2021. gada vasaras, arī mazie un vidējie uzņēmēji kontu var atvērt attālināti, un šobrīd divi no trīs uzņēmējiem izmanto šo iespēju.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
0 komentāri
Inline Feedbacks
View all comments
Reklāma