Web Analytics
More
  Reklāma

  Polijas valdība bez maksas piedāvā spēli “This War of Mine”

  Jaunākie raksti

  This War of Mine ir pirmais mēģinājums Polijas izglītības vēsturē piedāvāt papildu informāciju videospēles veidā. Skolotāji tiek aicināti to iekļaut vidusskolēnu didaktiskajā procesā. This War of Mine spēle ir pieejama bezmaksas lejupielādei jau šodien.

  This War of Mine ir kara izdzīvošanas videospēle, ko izstrādājusi un publicējusi Polijas spēļu izstrādes kompānija 11 Bit Studios. Spēle atšķiras no vairuma kara tēmu videospēļu, koncentrējoties uz civilo kara pieredzi, nevis uz frontes līniju.

  Reklāma

  This War of Mine ir unikāla videospēle par civiliedzīvotāju likteni, kas cenšas izdzīvot pilsētā, kuru pārņēmis bruņots konflikts. To raksturo neparasts reālisms, parādot drūmo realitāti, kas pavada karus, morāli un postošās cīņas par izdzīvošanu.

  Tehniskās prasības:

  • Operētājsistēma: Windows 7/8/10/11
  • Procesors: 2.4 GHz divkodolu
  • Operatīvā atmiņa: 2 GB
  • Videokarte: GeForce GTX 260, Radeon HD 5770, 1024 MB, Shader Model 3.0
  Avotsgov.pl
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  3 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Itanium
  30.06.2022 09:21

  The game “This War of Mine” is available only to students and teachers in Poland who want to use the game in Polish language, ethics or social studies lessons. Any further sharing, reselling, commercial use, or posting on file sharing sites is strictly prohibited.

  Avots: https://www.gov.pl/web/grywedukacji/this-war-of-mine

  Krotow
  19.07.2022 00:45

  Ir spēlēta un savā kategorijā diezgan laba. Izstrādātāji varetu sekot līdz notikumiem pasaulē un izlaist Mariupoles DLC.

  Last edited 2 years ago by Krotow
  Roberts
  08.08.2022 18:05
  Reply to  Krotow

  Nebūs jo tad nāktos iekļaut info ka azov drošību garantēja starptautiskais sarkanais krusts. un tas tad butu šīs neģēlīgās korporācijas melnais pr.

  Reklāma