Web Analytics
More
  Reklāma

  Lenovo atver pirmo ražotni Eiropā, kas atradīsies Ungārijā

  Jaunākie raksti

  Šajā otrdienā Lenovo oficiāli atklājis savu pirmo ražotni Eiropā, kas atradīsies Ungārijā un kurā tiks radītas dažādas datoriem nepieciešamās komponentes, kā arī paši datori. Tas noteikti būs ieguvums gan mums gala pircējiem, gan vietējai un Eiropas ekonomikai.

  Jaunās ražotnes atklāšana ir daļa no Lenovo starptautiskās ražošanas politikas. Tā atradīsies Ullo pilsētā. Par labu Ungārijai spēlējis gan ģeogrāfiskais faktors, gan loģistikas tīkli, kā arī zinošais darbaspēks. Šobrīd ražotnē nodarbinās līdz 1000 darbiniekiem ar iespēju paplašināties nākotnē, un lielāko daļu, protams, sastāda inženieri un administratīvie darbinieki. Papildu tam ražotnes izveidi veicinājusi Ungārijas Investīciju aģentūras atbalsts.

  Reklāma

  Lenovo ražotne sastāvēs no divām ēkām, kuru kopējā platībā sastāda 50 tūkstošus kvadrātmetru jeb septiņu futbola laukumu lielumā. Tajā tiks ražotas dažādas komponentes priekš citiem sadarbības partneriem, kas nenozīmē, ka tās visas nonāks pašos Lenovo datoros. Tāpat tiks veidoti arī serveri un jaudīgākie datori. Kā norāda uzņēmums, tad dienā varēs izveidot līdz 1000 serveru un 4000 datoru, kurus būs arī iespējams individuāli modificēt.

  Jaunās ražotnes atvēršana gan nenozīmē, ka varētu tikt samazināti piegādes laiki, tomēr no kopējā konteksta tā ir laba zīme Eiropas tirgum, kas nākotnē ļautu izvairīties no krīzēm, ar kādām saskaramies šobrīd. Ražotne, protams, apkalpos gan Eiropas tirgu, gan Āfriku un Tuvos Austrumus.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  digitalk
  15.06.2022 16:02

  IBM->Lenovo ražotni Īrijā aizklapēja vai tas bija tikai tālākpārdošanas birojs? nez kāpēc liekas, ka “Made in Ireland” redzēts uz lapotopiem…

  Last edited 1 year ago by digitalk
  Morgen
  16.06.2022 03:50
  Reply to  digitalk

  Varbūt prātā vienkārši palicis, ka tie bija biznesa klases datori, kas ražoti Īrijā?
  Tādā gadījumā runa ir par Dell, nevis Lenovo.

  Reklāma