Web Analytics
More
  Reklāma

  Pirmais BMW M3 Touring oficiāli tiks prezentēts Gudvudā

  Jaunākie raksti

  Vācu autoražotājs BMW apstiprinājis, ka vēsturiski pirmais M3 Touring modelis oficiāli tiks prezentēts slavenajā Gudvudas ātruma festivālā, kas notiks vēlāk jūnijā. Šis ir viens no pēdējo gadu nozīmīgākajiem BMW jaunajiem modeļiem, jo M3 Touring radīts pirmoreiz, lai gan pieprasījums pēc tā bijis iepriekš un BMW inženieri savulaik bija izstrādājuši E46 paaudzes M3 Touring versijas prototipu.

  Mašīna bāzēta šobrīd aktuālajā G80 M3 modelī, kas tika prezentēts 2020. gadā, savukārt paziņojums par oficiālo prezentāciju seko 2 gadus pēc tam, kad autoražotājs oficiāli deva zaļo gaismu šādam projektam. No spiegu attēliem noprotams, ka daudzas M3 Touring vizuālās daļas būs līdzīgas parastajam M3 sedanam. Neizbēgami saskatāma līdzība arī ar parasto 3. sērijas Touring modeli, taču M3 var atšķirt, pateicoties lielākām gaisa ieplūdes atverēm un arī masīvām izpūtēju caurulēm.

  Reklāma

  Līdz ar šī modeļa iznākšanu, BMW būs pilnvērtīgs konkurents Audi RS4 Avant un Mercedes-AMG C63 Estate modeļiem. Sagaidāms, ka tehniski šai versijai vajadzētu izmantot tos pašus motorus un ātrumkārbas, kas jau izmantoti M3 sedanā. Runa ir par S58 3,0 litru motoru ar divām turbīnām standarta komplektācijā.

  Vācu ražotājs sola, ka mašīna piedāvās visu to pašu komfortu un ietilpību, ko saņem parastās 3. sērijas pircēji. Lai arī šis ir pirmais M3 Touring vēsturē, BMW iepriekš ir izveidojuši Touring versijas diviem M5 modeļiem.

  AvotsAutocar
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Skābene
  09.06.2022 08:39

  Sen bij laiks! Beidzot varēs uz stroiku veikt ātro cementa piegādi! :D

  Reklāma