Web Analytics
More
  Reklāma

  Vēlviens papildinājums BMW elektroauto saimē – ražotājs iepazīstina ar elektrisko “iX1”

  Jaunākie raksti

  Vācu autoražotājs BMW papildinājis savu elektrisko modeļu saimi ar izmēros mazāku mašīnu – BMW iepazīstinājis ar elektrisko “iX1” krosoveru. Pirmā versija, kas atrādīta plašākai publikai ir “iX1 xDrive 30” – tā aprīkota ar diviem elektromotoriem, kas kopā spēj attīstīt 313Zs un 497Nm lielu griezes momentu. BMW norāda, ka ar vienu uzlādi auto spēs veikt aptuveni 413 līdz 438 kilometrus.

  Paātrinājums līdz 100km/h prasa 5,7 sekundes, savukārt maksimālais ātrums ierobežots pie 180km/h atzīmes. BMW pagaidām nav atklājuši pilno bateriju kapacitāti, bet, ņemot vērā solīto sniedzamību, tai vajadzētu būt ap 70kWh, varbūt nedaudz vairāk. Autoražotājs norāda, ka precīza baterijas ietilpība vēl var mainīties līdz šā gada beigām, kad auto tiks laists ražošanā.

  Reklāma

  Vizuāli “iX1”, tāpat kā ar iekšdedzes dzinēju braucošais “X1”, radīti jaunāko BMW modeļu stilā. Salonā šis modelis ir faktiski identisks BMW 2. sērijas Active Tourer, kas kļuva par pirmo modeli, kur multimediju sistēmas vadībai netiek izmantotas fiziskas pogas. Līdzīgi kā citos jaunākajos BMW, arī šis modelis saņem divus izliektos displejus un jaunākās BMW multimediju sistēmas versiju.

  No parastā “X1” šo auto varēs atšķirt pavisam vienkārši – tāpat kā citi elektriskie BMW, arī šis auto aprīkots ar dažādiem ziliem akcentiem. Arī diski šim modelim ir unikāli un tādi nav citiem modeļiem. Pagaidām BMW gan nav izplatījuši plašāku tehnisko informāciju vai cenas, bet to, visticamāk, gaidām rudenī, pirms tiks uzsākta mašīnas ražošana.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma