Web Analytics
More
  Reklāma

  Samsung Galaxy S23 un Galaxy S24 sērijās varētu atteikties no Exynos procesoriem

  Jaunākie raksti

  Samsung Galaxy S sērijas viedtālruņi parasti pieejami divos variantos – ar Qualcomm procesoriem ASV un ar Samsung Exynos procesoriem citviet pasaulē. Interesants izņēmums ir S20 FE un S21 FE, kas tikuši pie Qualcomm procesoriem visā pasaulē.

  Baumas norāda, ka Galaxy S23 un Galaxy S24 sērijas viedtālruņi saņems tikai un vienīgi Qualcomm procesorus, jo pēdējos gados Samsung Exynos procesori nevar lepoties ar ātrdarbību, kad tos salīdzina ar ASV pieejamajām to pašu modeļu Qualcomm procesoru versijām.

  Reklāma

  Vienlaikus tiek uzskatīts, ka Samsung koncentrē spēkus uz 2025. gada Galaxy S modeļiem, kas atkal atgūtu pilnīgi jaunus un spējīgus Exynos procesorus.

  Iepriekš Samsung jau mēģināja ne visai veiksmīgi Exynos 2200 apvienot ar Xclipse video apakšsistēmu, kuras pamatā ir AMD RDNA 2 arhitektūra. Cerēsim, ka 2025. gada Exynos risinājumi būs veiksmīgāki.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  3 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Oskars
  25.05.2022 10:50

  So jau rakstija pagajuso gad, gan aizpagajuso gadu. Un ka redzi, joprojam iznak Samsung augsta gala viedierices ar Exynos chipsetu, procesoru.

  Astro
  26.05.2022 09:26

  Pamat iemesls, kāpēc pārgāju no Samsung uz Apple nometni bija tieši šī procesoru diskriminācija. Visu laiku saņēmām flagmaņus ar viduvējiem procesoriem, un iestājās princips – ja Eiropa Samsungam nav svarīgs tirgus, tad arī man viņu produkti neinteresē. Kas bija skumji, jo Note 8 bija mans mīļākais telefons ilgu laiku.

  Skābene
  26.05.2022 10:11
  Reply to  Astro

  Jā, žēl, ka Samsung sačakarēja Note sēriju un izlutinātajiem tehnoloģiju gurmāņiem kvalitatīvas tehnoloģiju soļankas vietā pasniedza atšķaidītu desūdeni.

  Reklāma