Reklāma

“Moskvičs” atdzims uz ķīniešu radītas platformas

Jaunākie raksti

Volvo investēs 1,25 miljardus eiro elektroauto rūpnīcā Slovākijā

Slovākijas ekonomikas ministrs Ričards Suliks pavēstījis, ka zviedru autoražotājs Volvo valsts austrumdaļā plāno būvēt jaunu elektroauto rūpnīcu. Kopējās investīcijas...

Huawei pēc šķiršanās no Leica izziņo XMAGE

Huawei paziņojis, ka turpmāk pie viedtālruņu kameru tehnoloģijām strādā ar XMAGE zīmolu. Šāds paziņojums nāk neilgi pēc Huawei un...

Jaguar ap 2025. gadu iepazīstinās ar trim elektriskiem SUV

Britu sporta auto ražotājs Jaguar 2025. gadā iepazīstinās ar trim pilnībā elektriskiem SUV, ziņo Autocar. Tas nozīmē, ka vismaz pagaidām...

Apple Watch 7 izturības reklāma varētu būt priekšvēstnesis izturīgāka modeļa iznākšanai

Iesākot jūliju, Apple izlaidis sava stila košu un produktus slavinošu reklāmu, šajā reizē norādot uz Apple Watch Series 7...

Samsung Galaxy S22 Ultra pārdošana pārsniedz jebkuru Note sērijas modeli

Samsung, iespējams, paši bija vainīgi pie zemiem Galaxy Note sēriju pārdošanas apjomiem, jo Galaxy Note bija lielāka izmēra viedtālruņi,...

Jau iepriekš esam rakstījuši, ka Renault pilnībā atstāj Krievijas tirgu, savukārt Renault rūpnīca Maskavā tiks izmantota, lai tur atdzīvinātu un atkal ražotu padomju ēras marku “Moskvič”. Nupat parādījušās jaunas ziņas, kā tad šis krievu autobūves brīnums tiks atgriezts no aizmirstības – auto taps uz ķīniešu autoražotāja JAC radītas platformas.

“Moskvič” atjaunošana notiks sadarbībā ar Kamaz. Tieši Kamaz ir iesaistījies sarunā ar savu ķīniešu partneri JAC, lai krievi varētu izmantot ķīniešu dizainu, kā arī inženiertehniskās zināšanas, proti, izmantot JAC izstrādāto platformu un mezglus. Autoražotāju pārstāvji pagaidām atteikušies no oficiāliem komentāriem.

Krievu medijos parādījusi informācija, ka ražošana sāksies ļoti drīz, proti, ne vēlāk kā šā gada pēdējā ceturksnī. Šādā veidā “Moskvič” ražotājs Avtovaz izmantos rūpnīcu, kas pārgājusi tā īpašumā Maskavā. Krievijas galvaspilsētas mērs uzsvēra, ka darbam rūpnīcā jāturpinās, lai tūkstošiem cilvēku nezaudētu darbu.

Reklāma

14 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
14 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Skābene
20.05.2022 11:37

Tātad rūpnīca no frančiem pāriet pie ķīniešiem! Tas nozīmē, ka franči nekad neatgriezīsies šajā rūpnīcā.

Diginauts
20.05.2022 13:33

Ha. Nožēlojama valsts, tagadnes (un nākotnes) maskavietis būs ĶĪNIETIS!

digitalk
20.05.2022 19:49

gan jau uz kādas modernizētas rikšas bāzes…

comment image

Munins
20.05.2022 21:03

Ar valsts un JAC atbalstu krievi tur tiešām var ražot normālus un lētus autiņus.

Biteme
20.05.2022 21:09
Reply to  Munins

Lai viņi tur ražo ko grib. Rietumi parūpēsies lai tās nebūtu raķetes, lidmašīnas, kara kuģi utt. Mežoņiem nedrīkst dot iespēju bruņoties.

Munins
20.05.2022 22:20
Reply to  Biteme

Neparūpēsies gan, nav Rietumiem tādu iespēju. Lūk nesen krievi nosūtīja uz Ukrainu karam svaigi uzražotus deviņus tankus T-90, tā jaunākajā mofikācijā. Spriežot pēc tā, ka krievi ik dienas apšauda Ukrainu ar tāldarbības raķetēm, viņi tās saražojuši tūkstošiem.

digitalk
21.05.2022 00:28
Reply to  Munins

un tuvākajā laikā praktiski nekas netraucē ražot vēl, jo militārajai rūpniecībai nepieciešamais viņiem ir uz vietas. tur sankcijām ir tikai netieša ietekme, kas prasīs daudz laika.

Biteme
21.05.2022 10:58
Reply to  digitalk

Virtuvi nezinu, bet ukraiņi paši raksta ka tagad Kalibri u.c. precīzās raķetes praktiski neizmantojot, bliež ar X-tipa padomju laiku raķetēm (kuras savulaik Ukraina nodevusi Krievijai apmaiņā pret drošības garantijām – cik ironiski), kas nav precīzas jo domātas taktisko kodollādiņu “piegādei” un tur 500m uz vienu vai otru pusi pilnīgi neko nemaina.
Precīzās raķetes diez vai ir beigušās, bet izskatās ka jau sāk taupīt. Bija minēts ka gadā tādas krievi ražojuši ap 20gab. un tām vajag čipus, optiku u.c. izvirtušo Rietumu ražotos labumus.

Biteme
21.05.2022 11:01
Reply to  Munins

Cik saprotu, T90 viņiem nav nemaz tik daudz un tie bija armijas vienībās ap Maskavu. Acīmredzot, ukraiņi ir dūšīgi strādājuši pie tā, lai samazinātu vecāku tanku skaitu un krieviem uz fronti nāktos sūtīt tankus no izlases vienībām. Vajag tik rakt!

BTR
22.05.2022 18:22
Reply to  Munins

Ou ru tv skatītājs atrasts. Neviens jauns nav saražots, tie kas bija noliktavās pusjaukti, tie ir saskrūvēti, neviens NO JAUNA uzražots t90 nav, turklāt tiem vajadzīgi jaunās paaudzes tēmekļi, kuru trūkst jo tos neražo pati krievija, praktiski visu svarīgāko tankiem neražo viņi paši.

Pat lidmašīnām, navigāciju, radarus neražo paši. Raķetēs 60gadu elektronika.

Un jā – viens NWAL, JEVELIS un t90 nav.

modano
21.05.2022 02:05

Kaut kaa pagruti noticet ka Jac ka par 50% VW piederosh autorazotajs varetu ko tādu izstradaat

Hašvaldis Blokčeins-Halvenings (HBH)
21.05.2022 10:51

Šis nāk tieši laikā uz bitcoin bear market

Guntis
21.05.2022 17:30

Pašu krievu speciālisti runā par to, ka neko tur viņi neražos vismas pāris gadus. Izklausās saprotami izklāstīts.
Lūk, saite: https://youtu.be/MRWTJm84sZs

bobis
25.05.2022 09:30

Prieks kiniesiem tas ir ideals.

Reklāma