Lai arī “Twitter” iegāde un nonākšana Īlona Maska rokās mutiski ir apstiprināta, paies vēl vairāki mēneši līdz viņš oficiāli kļūs par šīm uzņēmuma jauno un vienīgo vadītāju. Tomēr varētu gadīties, ka šie plāni tiks atcelti. Masks paziņojis, ka “Twitter” iegādes darījumu nevar turpināt, kamēr nav noskaidrots, cik lielu īpatsvaru platformā sastāda viltus konti.
“Tesla” un “SpaceX” vadītājs otrdien paziņojis, ka “Twitter” iegādes procedūra nevar turpināties, kamēr izpilddirektors Parags Agravals nepierādīs, ka platformā ir mazāk nekā 5% viltotu kontu.
Vērtspapīru un biržas komisijai iesniegtajā dokumentā “Twitter” informē, ka platformā ir mazāk nekā 5% viltotu kontu. Izskatās, ka Masks tam īsti netic, apgalvojot, ka sociālajā tīklā varētu būt reģistrēti pat četras reizes vairāk jeb ap 20% viltotu/surogātpasta kontu. Līdz ar to, kamēr Agravals nebūs uzrādījis acīmredzamus pierādījumus, ka “Twitter” patiešām ir mazāk nekā 5% viltotu kontu, Masks uzņēmumu neiegādāsies.
20% fake/spam accounts, while 4 times what Twitter claims, could be *much* higher.
My offer was based on Twitter’s SEC filings being accurate.
Yesterday, Twitter’s CEO publicly refused to show proof of <5%.
This deal cannot move forward until he does.
— Elon Musk (@elonmusk) May 17, 2022
“Twitter” izpilddirektors pagaidām atteicies sniegt kādus pierādījumus un apgalvo, ka aprēķins par to, kāda daļa kontu ir viltoti vai surogātpasts, balstīts uz “vairākiem pārskatiem par tūkstošiem nejauši izvēlētu kontu.
Pagaidām nav skaidrs, kā Masks nonāca pie secinājuma, ka piektā daļa “Twitter” kontu varētu būt viltoti. Daži apgalvo, ka tas esot tikai iegansts, lai viņš varētu iegūt labvēlīgākus noteikumus attiecībā uz “Twitter” iegādi.
Labs akciju cenu manipulācijas paņēmiems. Gan jau nekad vispār nav bijusi doma iegādāties to sūdu, tikai nopelnīt uz akciju pirkšanu / pārdošanu. Cerams, pēc šīs jezgas ikviens uzņēmums sapratīs, ka ar šo slimo pump and dump klaunu labāk vispār nepīties
Njā, līdzīgi kā ar Dogecoin.