Web Analytics
More
  Reklāma

  Masks iesaldē “Twitter” iegādes darījumu, kamēr nebūs pierādīts viltus profilu īpatsvars

  Jaunākie raksti

  Lai arī “Twitter” iegāde un nonākšana Īlona Maska rokās mutiski ir apstiprināta, paies vēl vairāki mēneši līdz viņš oficiāli kļūs par šīm uzņēmuma jauno un vienīgo vadītāju. Tomēr varētu gadīties, ka šie plāni tiks atcelti. Masks paziņojis, ka “Twitter” iegādes darījumu nevar turpināt, kamēr nav noskaidrots, cik lielu īpatsvaru platformā sastāda viltus konti.

  “Tesla” un “SpaceX” vadītājs otrdien paziņojis, ka “Twitter” iegādes procedūra nevar turpināties, kamēr izpilddirektors Parags Agravals nepierādīs, ka platformā ir mazāk nekā 5% viltotu kontu.

  Reklāma

  Vērtspapīru un biržas komisijai iesniegtajā dokumentā “Twitter” informē, ka platformā ir mazāk nekā 5% viltotu kontu. Izskatās, ka Masks tam īsti netic, apgalvojot, ka sociālajā tīklā varētu būt reģistrēti pat četras reizes vairāk jeb ap 20% viltotu/surogātpasta kontu. Līdz ar to, kamēr Agravals nebūs uzrādījis acīmredzamus pierādījumus, ka “Twitter” patiešām ir mazāk nekā 5% viltotu kontu, Masks uzņēmumu neiegādāsies.

  “Twitter” izpilddirektors pagaidām atteicies sniegt kādus pierādījumus un apgalvo, ka aprēķins par to, kāda daļa kontu ir viltoti vai surogātpasts, balstīts uz “vairākiem pārskatiem par tūkstošiem nejauši izvēlētu kontu.

  Pagaidām nav skaidrs, kā Masks nonāca pie secinājuma, ka piektā daļa “Twitter” kontu varētu būt viltoti. Daži apgalvo, ka tas esot tikai iegansts, lai viņš varētu iegūt labvēlīgākus noteikumus attiecībā uz “Twitter” iegādi.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  kkā tā
  18.05.2022 13:17

  Labs akciju cenu manipulācijas paņēmiems. Gan jau nekad vispār nav bijusi doma iegādāties to sūdu, tikai nopelnīt uz akciju pirkšanu / pārdošanu. Cerams, pēc šīs jezgas ikviens uzņēmums sapratīs, ka ar šo slimo pump and dump klaunu labāk vispār nepīties

  LAN
  18.05.2022 22:08
  Reply to  kkā tā

  Njā, līdzīgi kā ar Dogecoin.

  Reklāma