Reklāma

“Google” iepazīstina ar savu pirmo viedpulksteni “Google Pixel Watch”

Jaunākie raksti

ASUS ROG Chakram X spēlēm paredzētās bezvadu peles apskats

ASUS tikai vasaras sākumā izziņoja ROG Chakram X spēlēm paredzēto bezvadu peli un nu tā nonākusi jau pie mums...

Huawei Watch D Eiropā nonāks oktobra vidū

Huawei Watch D nav nekāds jaunums, tas tika izziņots vēl 2021. gada decembrī, bet Ķīnā to varēja sākt iegādāties...

Tesla attīsta paši savu elektroauto diagnostikas sistēmu

Elektroauto ražotājs Tesla attīstot pats savu elektroauto diagnostikas un kļūdu noteikšanas sistēmu, kas iecerēta kā alternatīva šobrīd populārajai OBD...

Kimai Kardašjanai “Instagram” kriptoaktīvu reklamēšana izmaksājusi vairāk nekā miljonu dolāru

Sabiedrības dāma Kima Kardašjana kā jau daudzi populāri cilvēki un influenceri aktīvi lieto sociālos tīklus, audzējot sekotāju skaitu un...

Yamaha izziņo divus jaunus elektriskos kalnu divriteņus

Zīmols Yamaha izlaidis divus jaunus elektrisko kalnu velosipēdu modeļus, papildinot esošo sēriju ar augstākās raudzes modeļiem, kas tieši paredzēti...

Iepriekš daudz tika baumots par to, ka “Google” plāno izlaist savu pirmo viedpulksteni. Vakar, 11. maijā, savā izstrādātāju konferencē uzņēmums to arī apstiprināja, iepazīstinot ar “Google Pixel Watch”.

Avots: Google

Jāsaka uzreiz, ka par “Pixel Watch” pagaidām nav daudz tehniskās informācijas. Tas ir izgatavots no pārstrādāta nerūsējošā tērauda. Ierīce darbosies uz “Wear OS 3” platformas, kam ir “atsvaidzināta lietotāja saskarne ar labāku navigāciju un viedajiem paziņojumiem”. “Pixel Watch”, visticamāk, būs saderīgs ar tālruni, kuram ir “Android 8.0” vai jaunāka operētājsistēmas versija, kā arī lietotājam būs nepieciešams “Google” konts.

Pulkstenī būs integrētas jau ierastās “Google” lietotnes. Tas būs aprīkots ar NFC un atbalstīs jauno “Google” digitālo maku “Wallet“, ļaujot veikt bezkontakta norēķinus, izmantojot “Google Pay”. Laba lieta ir tā, ka lietotājiem būs iespēja bezsaistē izmantot “Google Maps”, un arī ārkārtas SOS kādā brīdī var noderēt. Neizpaliks arī “Google Assistant” atbalsts.

“Google” sola arī nodrošināt dziļāku integrāciju ar nesen iegādāto “Fitbit”, kas “Pixel Watch” nēsātājiem nodrošinās veselības un fitnesa izsekošanas funkcijas. Plānos ir piedāvāt gan visaptverošu aktivitāšu un biometrisko izsekošanas rīku klāstu, gan pastāvīgu sirdsdarbības uzraudzību un miega izsekošanu. Lietotājiem būs iespēja sinhronizēt savus datus ar “Fitbit” kontu, kas nozīmē, ka viņi tos varēs skatīt “Fitbit” lietotnē un tīmeklī. Pulkstenī tiks izmantoti visi jaunākie “Fitbit” algoritmi veselībai un fitnesam.

Avots: Google

Uzņēmums tuvāko mēnešu laikā sola sniegt plašāku informāciju par savu pirmo viedpulksteni “Pixel Watch”. Tikmēr tirdzniecībā tas varētu nonākt šī gada rudens pusē un solās būt “Premium” klases produkts.

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
0 komentāri
Inline Feedbacks
View all comments
Reklāma