Web Analytics
More
  Reklāma

  Nākamgad gaidāms VW “ID.3 GTX” ar diviem elektromotoriem

  Jaunākie raksti

  Volkswagen gatavojas sava “ID.3” modeļa pusmūža atjauninājumam jeb facelift, taču pēdējās ziņas no vācu autoražotāja nometnes liecina, ka modernizētais modelis ieradīsies ne tikai ar dažiem uzlabotiem sīkumiem – Volkswagen gatavojoties prezentēt “ID.3 GTX” modeli, kuram būs pilnpiedziņa un pa vienam elektromotoram uz katras ass.

  Autoražotājs to pagaidām nav oficiāli apstiprinājis, taču zināms, ka Volkswagen šim projektam ir devis zaļo gaismu un “ID.3 GTX” tuvojas palaišanai tirgū. Cita VW elektriskā modeļa “ID.5” prezentācijas pasākumā Austrijā autoražotāja pārstāvim Martinam Hubem tika jautāts par šādu sportiskāku “ID.3” modeli. Viņš norādīja, ka līdz ar modernizētu “ID.3”, ieraudzīsim vairākas interesantas nianses, atklājot, ka tiks apmierinātas klientu prasības pēc lielākas jaudas un pilnpiedziņas.

  Volkswagen pārstāvis gan nekomentēja, ka tieši nākamgad ieradīsies “ID.3 GTX”, taču šāda modeļa ienākšana tirgū līdz ar modernizētu parasto “ID.3” šķiet likumsakarīga. Tas saskan arī ar iepriekš izskanējušiem apgalvojumiem, ka 2023. gads ir brīdis, kad Volkswagen tirgū laidīs pilnpiedziņas “ID.3”. Šādu “GTX” versiju jau saņēmuši lielākie “ID.4” un “ID.5” modeļi. Prognozējams, ka “ID.3 GTX” izmantos tieši tos pašus jaudas agregātus, kas ievietoti abos krosoveros.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  3 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Krotow
  11.05.2022 14:45

  Kā būtu ar lētākām un ietilpīgām baterijām?

  Skābene
  11.05.2022 16:45
  Reply to  Krotow

  EV nav domāts knauzeriem! :D

  Tītars
  12.05.2022 08:45
  Reply to  Krotow

  Jātiek vaļā no Litija

  Reklāma