Web Analytics
More
  Reklāma

  Copper varētu kļūt par Instagram tipa lietotni grāmatu mīļiem

  Jaunākie raksti

  Šobrīd ir pieejami dažādi servisi un lietotnes, kurā mūziķi var dalīties ar savu mūziku, videospēļu entuziasti var pelnīt ar Twitch straumēšanu vai dažādas pašdarinātas lietas iespējams pārdot Etsy, tomēr grāmatu izdevējiem iespējas nav tik plašas. Šo situāciju vēlas mainīt Copper, piedāvāt sociālo tīklu un lietotni grāmatu autoriem un lasītājiem.

  Protams, šobrīd ir pieejamas grāmatu novērtēšanas lietotnes kā Goodreads, tomēr tā neveido saikni starp autoru un lasītāju, ko vēlas atrisināt Copper. Sociālā tīkla pamatā būtu serviss, kas ļautu autoriem uzrunāt lasītājus, kā arī pašiem lasītājiem atrast citus domubiedrus, lai dalītos ar saviem iespaidiem. Papildu tam tiktu rīkotas virtuālās sarunas ar faniem, kas autoriem ļautu gan iegūt papildu ienākumus, gan promotēt savas grāmatas. Protams, nekur neiztiks bez forumiem, lai savas domas paustu rakstiski.

  Reklāma

  Izdodot grāmatu, satura un stāstu radīšana ir tikai viena no lietām, jo otrs ir to pārdot, tāpēc katru autoru var daļēji dēvēt par uzņēmēju, uz ko norāda Copper izpilddirektore. Pagaidām šī lietotne gan vēl ir testēšanas stadijā iOS platformā, kur piesaistīti jau pirmie autori un lasītāji, taču priekšā īstais izaicinājums atrast stabilu lietotāju pulku. Līdz šim Copper piesaistījis 2,5 miljonu investīcijas. Lietonei plānota gan maksas, gan bezmaksas versija. Maksas versijā, protams, būtu vairāk funkcionalitātes.

  Avots: Copper

  Skaidrs ir viens, ka grāmatu lasīšana nekur nav pazudusi, un kā norāda pēdēji dati, tad to pārdošanas apjomi pēdējos gados pat ir auguši, tomēr autoriem neparādās jaunu veidu, kā sazināties ar savu auditoriju un veicināt darbu popularitāti.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma