Web Analytics
More
  Reklāma

  ABB un Shell paraksta jaunu vienošanos par sadarbību elektroauto uzlādē

  Jaunākie raksti

  Uzņēmuma ABB elektromobilitātes nodaļas pārstāvji un Shell parakstījuši vienošanos, kas paredz sadarbību elektroauto uzlādes iekārtu uzstādīšanā visā pasaulē. Vienošanās paredz, ka ABB piedāvā visus savus lādētājus – gan maiņstrāvas, gan līdzstrāvas lādētājus, lai tos varētu uzstādīt Shell stacijās.

  Norādīts, ka piegādes notiks lielā apmērā, taču publiski nav izziņoti konkrēti apjomi vai mērķi. ABB piedāvā gan maiņstrāvas lādētājus, kurus iespējams uzstādīt uzlādei mājās vai darbā, gan arī ultra-ātros līdzstrāvas lādētājus, kas spējīgi piedāvāt līdz pat 360kW jaudu. Shell iepriekš izziņotie mērķi paredz aptuveni pusmiljonu lādētāju visā pasaulē 2025. gadā un 2,5 miljonus lādētāju 2030. gadā.

  Šāda sadarbība nav nekāds pārsteigums, jo arī citi lielie degvielas tirgotāji arvien aktīvāk uzstāda elektroauto uzlādes iekārtas savās stacijās, veidojot apjomīgu uzlādes tīklu. ABB ir viens no lielākajiem elektroauto uzlādes iekārtu piegādātājiem, kas pārdevis vairāk nekā 680 tūkstošus iekārtu 85 pasaules valstīs.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  NR71
  02.05.2022 23:55

  LV, kopš 2019.gada, taču Shell DUS vairs nav.

  Reklāma