Quantcast
More
  Reklāma

  SEB bankas klientiem tagad ir pieejams Apple Pay

  Jaunākie raksti

  No šodienas SEB bankas klienti var pievienot savu privātpersonas vai uzņēmuma maksājumu karti Apple Pay, lai norēķinātos par pirkumiem veikalos, lietotnēs un internetā. Apple Pay ir ērts, drošs un privāts maksājumu veids, kas pieejams iPhone, Apple Watch, iPad un Mac ierīcēs.

  “Maksājumu karte ir vairāk nekā 400 000 SEB bankas klientu, un Apple Pay ir viens no gaidītākajiem digitālajiem risinājumiem. Norēķināties ar iPhone vai Apple Watch ir ļoti vienkārši, tāpēc esam gandarīti, ka šis ērtais, drošais un privātais maksājumu risinājums papildina mūsu digitālo pakalpojumu klāstu,” norāda SEB bankas valdes loceklis Arnis Škapars.

  Lai veiktu bezkontakta maksājumu ar Apple Pay, klientam vienkārši jāpietuvina savs iPhone vai Apple Watch maksājumu terminālim. Iepirkties ar Apple Pay ir droši, jo maksājuma veikšanai nepieciešams autentificēties ar Face ID, Touch ID vai ierīces piekļuves kodu, kā arī vienreizējai izmantošanai paredzētu unikālu dinamisko drošības kodu. Apple Pay iespējams izmantot pārtikas veikalos, aptiekās, taksometros, restorānos, kafejnīcās un daudzviet citur.

  Klienti var izmantot Apple Pay savās iPhone, iPad un Mac ierīcēs, lai ātrāk un ērtāk iepirktos mobilajās lietotnēs vai ar Safari pārlūkprogrammu apmeklētajos interneta veikalos. Izmantojot Apple Pay, nav nepieciešams veidot lietotāja kontus vai regulāri no jauna norādīt piegādes un apmaksas informāciju. Ar Apple Pay var samaksāt arī Apple Watch lietotnēs.

  Uzstādīt Apple Pay ir ļoti vienkārši. iPhone, Apple Watch un iPad ierīcēs pievienot kartes digitālo versiju Apple Wallet visātrāk iespējams ar SEB mobilo lietotni. Savukārt Mac datoros jāatver lietotne “Wallet”, jānospiež simbols “+” un jāseko norādījumiem, lai pievienotu SEB bankas kredītkarti vai debetkarti.

  Klienti var sākt izmantot Apple Pay, tiklīdz karte ir pievienota iPhone, Apple Watch, iPad vai Mac ierīcē. Klientiem arī turpmāk paliks pieejamas visas SEB bankas karšu sniegtās priekšrocības.

  4 komentāri

  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  4 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Name*
  05.04.2022 16:56

  Necerēju, ka šogad šī iespēja būs.

  Tītars
  05.04.2022 19:28

  Esmu pārsteigts ka kāda banka vēl nepiedāvāja šo pakalpojumu.

  Skābene
  06.04.2022 09:01

  SEB kā vienmēr pēdējais! Bet godīgi sakot SEB kaut kā neiet ar tiem maksājumiem. Pat Revolut kontu bija problēmas papildināt ar SEB karti, arī NESTE aplikācijā meta paziņojumus, ka ar SEB kartēm nenotiek transakcija. Tādā ziņā ar SWED un CItadeli viss gludi.

  Jurs
  09.04.2022 18:22

  Kad gaidāms Garmin pay???

  Reklāma