Web Analytics
More
    Reklāma

    Alpine ielas elektroauto izmantos no F1 aizgūtus aerodinamikas un tehniskos risinājumus

    Jaunākie raksti

    Gaidāmo Alpine ielas elektroauto izstrādē pamatīgi iesaistījusies Pirmās Formulas komanda, ražotājam cenšoties izveidot maksimāli efektīvu aerodinamiku un tehniskos risinājumus saviem ielas auto.

    Nākamo četru gadu laikā tiks prezentēti trīs pilnībā jauni Alpine elektriskie modeļi. Lai sasniegtu uzņēmuma uzstādītos mērķus, viņiem nepieciešami speciālisti elektriskajos jaudas agregātos un aerodinamikā. Šeit talkā nāk Alpine Pirmās Formulas komandas speciālisti, kuri iesaistījušies vairākos izstrādes projektos ielas mašīnām.

    “Mēs apvienojam abas inženieru grupas gan testos, gan datorsimulācijās. Tā ir lieliska sadarbība un dod vielu pārdomām aerodinamikas speciālistiem. Viņiem ir jauns leņķis, kā palūkoties uz automašīnām un tas atsvaidzina viņu domāšanu. Mūsu speciālisti izbauda darbu šajos projektos, tāpēc to turpināsim darīt. Patiesību sakot, ļoti iespējams paplašināsim savu iesaisti ielas automašīnu projektos,” stāsta Alpine F1 komandas tehniskais direktors Mets Harmans.

    Alpine nupat noslēdzis darbu pie viena no iecerētajiem projektiem un drīzumā sāks strādāt pie nākamā. Tiek uzskatīts, ka Alpine pirmais projekts ir uzņēmuma interpretācija par gaidāmo “Renault 5”. Alpine vadītājs Lorāns Rosi sarunā ar Autocar uzsver, ka viņš vēlas izmantot F1 gūtās zināšanas, jo daudzas autosacīkstēs izmantotās tehnoloģijas ir ļoti līdzīgas tām, kas izmantojamas ielas mašīnās. Rosi izceļ arī aerodinamikas nozīmi ielas mašīnās, jo tas var palīdzēt ievērojami palielināt sniedzamību ar vienu uzlādi.

    AvotsAutocar
    Paziņot par jaunumiem
    Paziņot par
    0 komentāri
    Reklāma