Web Analytics
More
  Reklāma

  Vairākiem Krievijas uzņēmumiem bloķēta piekļuve saziņas rīkam “Slack”

  Jaunākie raksti

  Ziņots, ka vairākas Krievijas organizācijas un uzņēmumi bez brīdinājuma atslēgti no saviem “Slack” kontiem. Uzņēmums “Salesforce”, pamatojoties uz savu pieņemto politiku, kā arī starptautiskajām sankcijām, kas Krievijai uzliktas sakarā ar iebrukumu Ukrainā, nolēmusi noņemt Krievijas lietotājus no šīs biznesa komunikācijas platformas.

  Tā kā “Slack” daudzos uzņēmumos kalpo kā galvenais iekšējās saziņas veids, kā arī to izmanto dažādu failu koplietošanai, tajā parasti tiek uzglabāta svarīga informācija. Tikmēr Krievijas uzņēmumi, kas pēkšņi atslēgti no “Slack”, zaudējuši piekļuvi jebkādiem saviem datiem, kas tur atradās. Tas ir tādā gadījumā, ja kompānijas šādu gājienu no “Salesforce” puses neparedzēja un kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā turpināja šo saziņas lietotni izmantot kā līdz šim. Lai gan “Slack” norādījis, ka nedzēsīs datus, uzņēmumiem arī nebūs piekļuves tiem, kamēr netiks atceltas pret Krieviju vērstās sankcijas.

  ReklāmaAdvertisement

  Jāpiezīmē, ka “Salesforce” jau šī mēneša sākumā publicēja paziņojumu, ka aiziet no Krievijas tirgus. Uzņēmumam tas nav pārāk liels zaudējums, jo šajā valstī tam ir salīdzinoši maz klientu.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma