Reklāma

AGON by AOC laiž pasaulē pirmo oficiālo League of Legends spēļu monitoru: AGON PRO AG275QXL

Jaunākie raksti

Klerb ir kā Tinder tiem, kuri ļoti mīl lasīt grāmatas

Lietotne Klerb varētu būt lieliska ļoti lieliem grāmatu mīļiem, lai tuvējā apkārtnē atrastu cilvēkus, ar kuriem dalīties savā grāmatu...

Miris ikoniskās Stīva Džobsa bītlenes dizaina autors

Gan Stīva Džobsa karstākie fani, gan cilvēki, kas nedaudz seko līdzi tehnoloģiju pasaule, atceras bijušā Apple izpilddirektora ikonisko stilu,...

Tesla ASV un Kanādā pārtrauc pieņemt Model 3 Long Range pasūtījumus

Elektroauto ražotājs Tesla ASV un Kanādā pārtraucis pieņemt jaunus pasūtījumus populārajam Model 3 Long Range modelim. Pasūtījumu lapā tagad...

Samsung uzskata, ka salokāmie viedtālruņi trīs gados apdzīs Galaxy S modeļus

Samsung paši uzskata, ka lokano ekrānu viedtālruņi tikai tagad sāk uzņemt apgriezienus. Sagaidāms, ka lokano ekrānu viedtālruņi tuvāko trīs...

Xiaomi oficiāli izziņojis Mix Fold 2 salokāmo viedtālruni

Xiaomi Mix Fold 2 ir vēl viens šī gada lokanā ekrāna viedtālrunis, kura uzdevums ir vismaz nedaudz papurināt Samsung...

AGON by AOC uzsāk sadarbību ar Riot Games ar pirmā monitora prezentāciju, iedvesmojoties no League of Legends un tā ikoniskās Hextech tehnoloģijas. AGON PRO AG275QXL —  League of Legends Edition piedāvā unikālu dizainu un īpašas funkcijas, kas speciāli paredzētas MOBA pieredzei. AG275QXL būs pieejams 2022. gada sākumā.

Unikālās funkcijas rada lielisku pieredzi League of Legends cienītājiem
League of Legends ir pasaulē visvairāk spēlētā datorspēle ar miljoniem spēlētāju, kas savā starpā sacenšas ar augstām likmēm. AGON by AOC ir izveidojis pirmo, īpaši izstrādāto monitoru, lai sniegtu spēlētājiem vislabāko pieredzi ar unikālām funkcijām, piemēram, reaktīvu spēles notikumu apgaismojumu.

“Mēs esam sajūsmā par sadarbību ar Riot Games un iespēju apvienot mūsu pieredzi monitoru tehnoloģiju jomā ar League of Legends burvību, piedāvājot aizraujošu produktu League of Legends faniem,” teic Stefans Zommers (Stefan Sommer), AOC International Europe globālais mārketinga un uzņēmējdarbības vadības vadītājs.

AG275QXL piedāvā izcilas funkcijas, piemēram, League of Legends režīmu, LoL QuickSwitch, ekskluzīvas ieslēgšanas/izslēgšanas skaņas, gaismas sinhronizāciju (Light FX Sync) un LoL Signature OSD dizainu.

Vizuāli monitors ir izcils un ietver League of Legends visos aspektos: Paliktnis un statīvs ir rotāti ar ikoniskā Hextech dizaina elementiem, kas redzami visā League of Legends pasaulē. Monitors izgaismojas, pateicoties īpašajam gaismas (Light FX) režīmam, kas sinhronizējas ar spēles darbībām. Īpašais LoL režīms nodrošina Summoner’s Rift skata redzamību, nezaudējot vizuālo skaidrību. Spēlētāji būs pilnībā pārņemti ar savu League of Legends monitoru.

Pat statīva pamatne vai Quickswitch ietver LoL-sajūtu ar AG275QXL

Monitors ar labākajiem papildinājumiem

Lai garantētu konsekventu augstākās klases veiktspēju gan neregulāriem spēlētājiem, gan topošajiem esporta profesionāļiem, AG275QXL piedāvā augstākās klases specifikācijas: 27 collu IPS ekrāns lepojas ar QHD izšķirtspēju ar ātru 170 Hz atsvaidzes intensitāti, kas nodrošina izcili vienmērīgu vizuālo attēlu pat trakākajās komandu cīņās.

Lai novērstu raustīšanos un pārrāvumus, AG275QXL atbalsta Adaptive Sync un FreeSync Premium, un nevainojams 1 ms GtG reakcijas laiks vēl vairāk nodrošina nepārspējamu rezultātu. Izmantojot VESA DisplayHDR 400, ShadowControl un Flicker-Free režīmu, spēlētāji var baudīt ilgas spēļu sesijas un kristālskaidru savu iecienītāko čempionu cīņu.

AGON by AOC mērķis ir izveidot piemērotu aprīkojumu spēlētājiem, lai pilnībā palielinātu viņu veiktspēju un palīdzētu pārvarēt izaicinājumus. Revolucionārais AGON PRO AG275QXL — League of LegendsEdition būs pieejams no 2022. gada marta par ieteicamo cenu 540,00 €.

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
0 komentāri
Inline Feedbacks
View all comments
Reklāma