Web Analytics
More
  Reklāma

  Par 10 000 eiro naudas balvu TechChill konferencē cīnīsies jaunuzņēmumi no visas pasaules

  Jaunākie raksti

  Vienā no Baltijā lielākajiem tehnoloģiju pasākumiem “TechChill 2022” arī šogad notiks jaunuzņēmumu sacensības “Fifty Founders Battle”. Tām var pieteikties visi agrīnas stadijas jaunuzņēmumi, kas iepriekš investīcijās nav saņēmuši vairāk par 250 000 eiro neatkarīgi no nozares, kurā tie darbojas. Uz “TechChill” skatuves kāps 50 labākie.

  “TechChill” šogad notiks klātienē Rīgā, Hanzas peronā no 27. līdz 29. aprīlim. Jaunuzņēmumu sacensībai “Fifty Founders Battle” ir aicināti pieteikties agrīnas stadijas jaunuzņēmumi no jebkuras pasaules valsts. Pagājušajā gadā, pat neskatoties uz to, ka sacensība notika tiešsaistē, konkursam pieteicās jaunuzņēmumi no 30 pasaules valstīm!

  Reklāma

  Cīņa arī šogad būs par 10 000 eiro. Lai pieteiktos, līdz 18. martam ir jāatbild uz 15 vienkāršiem jautājumiem pieteikuma anketā. Pēcāk tās visas vētīs spēcīga riska kapitāla investoru, akceleratoru pārstāvju, biznesa eņģeļu un citu nozares ekspertu komanda. Līdz 1. aprīlim tiks paziņoti tie 50 jaunuzņēmumi, kas turpinās cīņu par labākā titulu un kāps uz “TechChill” skatuves.

  Jaunuzņēmumu konkurss “TechChill 2022” ietvaros notiks jau 11. reizi. Neskatoties uz ģeogrāfiski raibo pārstāvniecību, iepriekš laurus visbiežāk ir plūkuši Latvijas un Igaunijas jaunuzņēmumi attiecīgi piecas un trīs reizes. 2020. gada konkursa uzvarētājs Igaunijas jaunuzņēmums “Woola” ražo iepakojumu no materiāliem, kas bioloģiski sadalās. “Woola” nule piesaistīja vēl 2,5 miljonus eiro uzņēmuma attīstībai. Savukārt pagājušā gada uzvarētājs latviešu jaunuzņēmums “Longenesis” dažus mēnešus pēc uzvaras “TechChill” uzņēmumam piesaistīja investīcijas 1 miljona eiro apmērā.

  “Mūsu komandai uzvara “TechChill” jaunuzņēmumu konkursā deva divas fundamentālās lietas. Pirmā – iespēju validēt savu vērtības piedāvājumu plašas investoru, nozares pārstāvju un vienkārši ekosistēmas dalībnieku priekšā. Otrā – ieguvām atpazīstamību, kas tālāk noderēja gan sarunās ar investoriem, gan ar potenctialājiem klientiem,” gadu pēc uzvaras saka uzņēmuma “Longenesis” vadītājs Sergejs Jakimovs.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma