Reklāma

Francūzis saņēmis cietumsodu, jo nejauši kaimiņiem “noslāpējis” internetu

Jaunākie raksti

Hyundai un Kia birojos Vācijā veiktas kratīšanas aizdomās par krāpšanos ar dīzeļauto izmešiem

Vācijas varasiestādes veikušas kratīšanas vairākos Hyundai un Kia birojos. Korejiešu autoražotāji tiek turēti aizdomās par krāpšanos ar dīzeļauto izmešiem...

Kursors Stambulā iepazīstas ar jaunākajiem Huawei produktiem

Tieši vasaras saulgriežu laikā man sanāca interesanta iespēja pabūt Huawei produktu prezentācijā Stambulā, kurā tika prezentēti tieši Austrumeiropai, Ziemeļu...

Volkswagen ID.Buzz elektriskā mikroautobusa gaidībās

Tā kā jūnijs ir tas mēnesis, kad oficiāli sākas ID.Buzz iepriekšpārdošana, tad šis ir arī īstais mēnesis, lai mēs...

Audi vadība neapmierināta ar atsevišķu Vācijas ministru nostāju elektrifikācijas jautājumos

Aizvadītajā nedēļā Vācijas finanšu ministrs Kristians Lindners paziņoja, ka Vācija neatbalstīs Eiropas Savienības piedāvātos grozījumus, kas paredz aizliegt tirgot...

Montblanc Summit 3 – 1250 eiro vērts Wear OS 3.0 viedpulkstenis

Montblanc kopš Montblanc Summit 2 izlaišanas bija klusējis četrus gadus, bet nu izziņots Montblanc Summit 3 modelis ar Google...

Kāds Francijas pilsonis, kurš vēlējies samazināt dēla pavadīto laiku internetā un viedierīcēs, nejauši atslēdzis internetu tuvējā apkārtnē, par to saņemot cietumsodu.

Tēvs izmantoja multiviļņu traucētāju, lai uz laiku traucētu interneta piekļuvi savā mājā. Viņš to vēlējās darīt laika posmā no pusnakts līdz trijiem rītā. Taču realitātē izmantotā ierīce izrādījās krietni jaudīgāka, traucējot pieeju internetam arī kaimiņiem, kuri sākuši ziņot par šīm problēmām. Atbildīgajiem dienestiem veicot izmeklēšanu, atklājies, ka vīrietis izmantojis traucēšanas ierīci, kas ir aizliegta gan Francijā, gan ASV.

Par šādu rīcību viņš saņēmis sešu mēnešu cietumsodu un 30 000 EUR sodu, kas šo situāciju savā ziņā padara pat nedaudz komisku. Tēvs tikai vēlējies samazināt dēla piekļuvi internetam, lai tādējādi liktu viņam darīt kaut ko citu, ne tikai lietot viedierīces, bet beigu beigās par to saņēmis sodu. Tiesas uzklausīšanā viņš norāda, ka šādi vēlējies ietekmēt tikai savu mājsaimniecību, ne tuvējo apkārtni, ko nav apzinājies. Padomājiet divreiz, pirms izvēlieties šādu rīcību savu bērnu labā.

AvotsGizmodo

9 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
9 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Krotow
22.02.2022 09:46

Tā jau ir. Ja vēlies lai berni klausa, sāc ar sevis audzināšanu. Lai vēlāk nav jāslāpē internets kaimiņiem :)

Skābene
22.02.2022 17:38

Ko no visa šī var mācīties? Ierīce jāpieslēdz kaut kur kāpņu telpā, nevis savā mājā/dzīvoklī. :)
Bet vispār riebīgas tās uzpariktes, reiz nevarēju stāvvietā atvērt mašīnu, jo nestrādāja pults, tāpat kā vēl dažiem nelaimīgajiem un kā par brīnumu, nevarēja arī nekur piezvanīt, jo nestrādāja telefons. Visticamāk uzdarbojās auto zagļi kaut kur tuvumā. Pēc 10min visiem viss sāka strādāt.

Biteme
22.02.2022 17:45

Cietumā apmeklēs IT kursus un uzzinās par nedestruktīviem veidiem, kā ierobežot bērnu piekļuvi netam) Varbūt pat ieraus āķi lūpā un pēc atbrīvošanās turpinās izglītošanos un nomainīs darbu.

Pēteris
22.02.2022 18:35

30 000… dēlam ilgi neredzēt kabatas naudu un stipendiju, un pirmās algas…

LAN
22.02.2022 20:35
Juris Akmens
22.02.2022 22:57

Var tak vienkārši izmantot taimeri.

Rob4ix
23.02.2022 05:49

Man arī vajag džammeri. Kur tagad to var dabūt?

digitalk
23.02.2022 20:44
Reply to  Rob4ix

kopā ar cietumsodu kādā aļikā.

Andry
23.02.2022 09:03

Tā vietā, lai samaksātu specam par router konfigurēšanu un atsevišķa SSID izveidi bērnam, kas strādā tikai noteiktos laikos, viņš atrod ētera slāpētāju! Varbūt vienkārši varēja izraut vadīnu rūterim? Nu fantastiš :) Okei, varbūt tas bija mobilais nets no telefona, bet arī tur eksistē mobile data APP control.

Reklāma